2737
2734

سلام  قرص ال دی مصرف میکنم

ممکنه بخاطر اون باشه؟

دفعه اول ۸ روز پریود بودم دفعه دوم دوروز لکه بینی امروز هم همینطور رنگش هم قرمز تیره

بنظرتون چی میتونه باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر منظم مصرف میکنی و فراموش نکردی خیر.

حتما هم پیگیر شو چون عادی نیست و باید بین ۲۱ روز باشه سیکل تا ۳۵ روز.

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2731

سلام عزیز🔅

یه سورپرایز برات دارم🥳🌱

گروه تخصصی وایتا کامل شد!🤩

💠 ما یه تیم متشکل از پزشک و مشاور سلامت، و کارشناس محصولیم که مکمل های تخصصی رو بر اساس نیاز شما بهتون معرفی میکنیم.🥰 مکمل هایی که بر پایه ژل رویال و گیاهان دارویی هستن و بطور ارگانیک به رفع مشکلتون کمک میکنن.✨

⭐️ طرح ویژه ای ک فعلا داریم فالو کردن مصرف کننده هامون تا گرفتن جواب از مکمل هست!💪🏻

💯 اگه تهران تشریف داشته باشید ارسال فوری انجام میشه.

💯 اگه همزمان نیاز به اقدام خاصی در جای دیگه داشته باشید بهتون معرفی میشه.

💯 اگه آزمایشی برای پیگیری ش نیاز داشته باشید پزشکمون براتون میزنه تو سیستم.

💯 و همه این خدمات در حال حاضر رایگان هست!!!

💠 گواهی ها و افتخارات این محصولات شگفت انگیز رو حتما از لینکمون ببینید ✅ ®Vast vision

ارتباط با مشاوران گروه وایتا

ا┅━━━━✦━━━━┅ا

لینک توی امضا رو ببیین

پاکسازی ✦ تقویت ایمنی ✦ دیابت ✦ صرع ✦ میگرن ✦ سنگ کلیه ✦ سینوزیت ✦ روماتیسم ✦ باروری ✦ سرفه ✦ پروستات ✦ یائسگی ✦ ضعف بیماری ✦ ورزشی ✦ چربی‌سوزی ✦ گوارش ✦ تقویتی کبد ✦ زخم بستر ✦ سوختگی ✦ آکنه ✦ ریزش مو ✦ آلرژی ✦ کبدچرب ✦ افسردگی و ...

https://siblink.ir/vita_progroup
اگر منظم مصرف میکنی و فراموش نکردی خیر. حتما هم پیگیر شو چون عادی نیست و باید بین ۲۱ روز باشه سیکل ...

البته اگ ماه اولی هست که مصرف رو شروع کردی ممکنه

2740
اولین ماه هست که مصرف میکنم پنج روز اول حالت تهوع صبگاهی گرفتم جلوگیری طبیعی هم میکنم میگم نکنه بار ...

باردار ک نیستی قطعا چون سه بار پریود تو یکماه و بارداری هر دو همدیگرو نقض میکنن عزیزم.

اما اگر ماه اوله طبیعیه چون هورمونهای بدنت هنوز باهاش تنظیم نشده