2733
2739
عنوان

صمیمی ترین رفیقم باهاش کات کردم ولی

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 23 پست
من مشکلم اینه هرشب بهش فکر میکنم خیلی یهویی بعدش خابمم نمیبره زندگیم داره نابود میشه بخدا تو این دو ...

🗿چند سالته؟

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون دوستی برات مهم نیست دخترا اصولا رابطه با همجنس خودشون براشون اهمیتی نداره ولی عشقت کلی وابستگی ...

اونم برام مهم بود ولی وقتی پا مبزاشت روی نقطه ضعفام از چشمم افتاد

ولی من به این پسره خیلی دل خوش کرده بودم

اشتباهمم همین بود 

تا من فراموش کنم ۱سال گذشته

من خیلیی مغرور بودم اصلا یادم نمیاد تو زندگیم گریه کردم باشم ولی این اواخر مثل خل و چلا شدم اونم واس ...

منم بار اخر جوری گریه کردم که بخدا هیچوقت اونجوری گریه نکرده بودم چون چشام کاملا پف کرد

الان مث بلانسبت سگ پشیمونم چون اونم یه ادم بی ارزش بود

اصلا و ابدا نگران نباش و ضعیف نباش که بهش پیام بدی مطمئن باش از سرت میپره

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2731
منم بار اخر جوری گریه کردم که بخدا هیچوقت اونجوری گریه نکرده بودم چون چشام کاملا پف کرد الان مث بلا ...

من خیلی از خودم گذشتم اصلا یجور خاصی بهش محبت مبکردم 

پیام عمرا اگه بحث دوست داشتن باشه نوبت اونه

ولی نمیخام برگرده چون غرورم لهه شده 

بزار شات پیام از رفیقش بزارم 

منم بار اخر جوری گریه کردم که بخدا هیچوقت اونجوری گریه نکرده بودم چون چشام کاملا پف کرد الان مث بلا ...

به دوستش گفته بود از یه دختری به اسم مهسا خیلی خوشم میاد اون چتو میخونم کلن خل میشم🥲

به دوستش گفته بود از یه دختری به اسم مهسا خیلی خوشم میاد اون چتو میخونم کلن خل میشم🥲

اون زمان هنوز باهم بودین؟

امیدت به خدا باشه، به خودت تکیه کن                                       به زبان انکار ادم ها گوش کنید; ادم ها دقیقا همان چیزی هستند که انکار میکنند
2738
ارع ولی بخاطر افسردگی دلیت زد من شماره رفیقش داشتم ازش پرسیدم کجاست اینا بعد گفتم راجب من چیزی گفته ...

خب دیگه قربونت برم ببین اصلا ارزش و اهمیتی براش نداری پس خودتو اذیت نکن انقدر و فراموشش کن بخدا حیفی

منم بعدا فهمیدم ارزشی براش نداشتم جز سرگرمی