2737
2739

دوتا خواهر شوهر دارم هردو همزمان شاغلوو خونه دارن 

یکیش که خیلی پرخاشگر و پررو و با اعتماد بنفسه براش مهم نیس کی هستی راحت پرخاش میکنه

مادرشوهرم هرموقع از اینا تعریف میکنه که خداردشکر دخترام زرنگن مسعولیت پذیرن چمو خمه هرچیو بلدن 

شما باشین بدتون نمیاد؟

اخه واقعا هم زیاو مالی نیستن خیلی پرخاشن هم خودش هم دخترش زودجوش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه چرا بدم بیاد مادرش تعریف میکنه

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️

خب مادره دیگه.

بنظر مادرها بچه هاشون بهترینن.شما بخودت نگیر و ناراحت نباش.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
2740
دوتام تعریف شما بکن ببینه برات مهم نیس نمیگه دیگه

بخاطر من نمیگه که

چون ما رابطمون خوبه حس میکنم زیادی تحویل میگیرن دختراشونو

مثلا یبار یکی از دختراش شام دعوت کرد ما و خانوادشو هی میگعت مارو شرمتده کرد دیدی چقدر زحمت کشیده بود دیدی مارو شرمنده کرد وظیفه ما بود درحالیکه کله سالو اونا خونه اینا شامن یبار درسال اون دعوت کرده بود