2737
2739

لطفا اگر کسی اطلاع داره یا تو اطرافیانش دیده بگه.... وقتی راجبه بیمارای سرطانی و شیمی درمانی سرچ میکنم میبینم با زجر از دنیا رفتن میخوام ببینم اگر شیمی درمانی انجام نشه بازم حال بیمار خیلی بد میشه و ضعیف میشه و... و با درد و زجر میره....؟؟ خدا خودش کمکمون کنه، توروخدا اگر میدونید بگید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

دیگه اون همه درد رو تحمل نمیکنه

دکتر مادرم گفت دو ماه دیگه میمیره ولی با شیمی درمانی یکم دیرتر میره

مادرم متاستاز شدید کرده بود

براش شیمی رو شروع کردیم ولی دردای خیلی بدی داشت همش براش مسکن های قوی می‌گرفتیم مسکن ها رو هر داروخانه ای نمی‌داد 

آخرم بعد یک سال وفات کرد 😭😭😭😭😭 

مادرم هر دو هفته شیمی میشد  بالاترین درجه شیمی رو داشت

دیگه اون همه درد رو تحمل نمیکنه دکتر مادرم گفت دو ماه دیگه میمیره ولی با شیمی درمانی یکم دیرتر میره ...

عزیزم😔به نظرت اینکه دوس ندارم شیمی درمانی بشه طبیعیه؟ یا خودخواهیه؟؟ اخه نمیخوام درد بکشه، نمیخوام به ضعف شدیدو.... برسه، ب نظرت منصرفش کنم؟ حالم خیلی بده... سنش بالاس و بدنش ضعیفه و پوکی استخوان و فشار خون و.... هم داره

ببین کسی که متاستاز کنه با کسی که متاستاز نکرده زمین تا آسمون فرق داره

مادرم متاستاز خیلی زیاد بود 

خیلیا مریض میشن متاستاز نکردن اینا جای امید داره و خیلی بهتره که شمی کنند انشاالله کاملا هم خوب میشن