2733
2739
عنوان

چجوری. با صدای بلند باید خندید؟

160 بازدید | 14 پست

منم دوست دارم مثل بقیه دخترا و زنا بلند بلند بگم و بخندم

ولی مشکل اینجاست ما از بچگی مامان بزرگ و مامانم اگه حتی تعریف هم میخواستیم بکنیم با صدای بلند دعوامون میکردن

چ برسه خندیددن

احساس میکنم زنهایی ک باتو صدای بلند میخندن عشق و شور تو خونشون بیشتره

شوهرشون و بچه هاشون شادترن

منم اهنگ شاد میذارم دایم 

ولی ی همسایه داریم با اینکه بهش حسودی. میکنم،😂😂😂 ولی هر وقت صدای زنه میاد ک بلند داره میخنده دلم واسه شوهرم و بچه هام میسوزه 

احساس میکنم ما اصلا شاد نیستیم با اینکه از لحاظ مذهبی بودن خونواده اونا مذهبیتره

و ما ازادتر بودیم همیشه

دلم میخواد یاد بگیرم بلند بخندم اعتماد بنفسم صفره حس میکنم صدام زشته

مربی شنا✌✌یه آدم موفق

دهنتو باز میکنی تمام تلاشتو میکنی زبون کوچیکت ۸ ریشتر زلزله را تجربه کنه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
فکرت اشباهه ربطی نداره  ماهم خنده بلند رو خوب نمیدونیم ولی من بلند میخندم با عذاب وجدان😅

کاشکی منم بتونم الان الکی بلند خندیدم بچم نگام کرد ی ذوقی کرد الهی بمیرم براش تاحالا منو این مدلی ندیدده

مربی شنا✌✌یه آدم موفق

منم موقعی که راهنمایی بودم فکر میکردم صدام زشته 

ویس هم اصلا نمیدادم ، یه دوستی داشتم همش ویس میداد چون منم حوصله نمی‌کردم تایپ کنم ، عادت به ویس دادن کردم 

از اون بعد فهمیدم صدام خیلی هم قشنگه ، نمی دونم چی شد اما یهو ناخوداگاه اعتماد به نفسم بیشتر شد 

نیاز به زمان و تمرین داری ، الان تو خیابون حتی با دوستام یه چیزی پیش بیاد واقعا بلند میخندیم برامون مهم نیست هیچی 😂❤️

خدایا ، گمان میکردم برایت سایه ای بیش نیستم اما حضورت را بارها برایم اثبات کردی .. اشک های مرا دیده و آرزوی دیرینه ام را برآورده ساختی ❤️🧷 ... چرا عاشقت نباشم ؟! 
😂😂😂 الان با پستت سعی کردم بلند بخندم

من انقد هارهار میخندم خودم خجالت میکشم🤣🤣

یه راهکار دیگه اینکه نفس زیادی بده تو ریه ات بعد بصورت قطسی بده بیرون 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.
2738
چقد شبیه منی   همش میگفتن خوب نیست دختر بلند بلند بخنده

ولی مردا از زنی ک بلند بخنده خوششون میاد خونه روح میگیره...اصلا روحیه خود زن هم بهتر میشه

والا دوتا دختر این مدلی تو اقوام بودن همیشه پشت سرشون حرف میزدن  ک بلند میخندیدن

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
منم موقعی که راهنمایی بودم فکر میکردم صدام زشته  ویس هم اصلا نمیدادم ، یه دوستی داشتم همش ویس ...

من ویس ک هیچیی حتی ببینم یکی گوشی دستشه داره فیلم میگیره حرف نمیزنم ک صدام ضبط نشه

مربی شنا✌✌یه آدم موفق
ولی مردا از زنی ک بلند بخنده خوششون میاد خونه روح میگیره...اصلا روحیه خود زن هم بهتر میشه والا دوتا ...

حالا که دیگه اختیار با خودته هر جور دوس داری رفتار کن

الان که دیگه بلند میخندم   همسرم همش قربون صدقه خنده هام میره برعکس مامانم و خانواده ام که چشم غره میرفتن بهم 

اینقد بدم میاد باصدای بلند خندیدن

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️