2737
2734
عنوان

دو تا پسر

125 بازدید | 8 پست

چند وقت پیش تو روستای ما ، دو تا پسر ۱۵ ۱۶ ساله رفته بودن یه روستای دیگه مرغ بخرند...از این مرغ های زنده که تخم میزارن...خلاصه رفته بودن مرغ گرفته بودن...مرغ رو گذاشته بودن جلوی موتور...یک دفعه مرغه از روی موتور میپره پایین...اینام موتورو میزنن کنار میوفتن دنبال مرغه که بگیرنش...یه پیرمرده از دور اینا رو میبینه....فکر میکنه اومدن مرغ دزدی...فکر میکنه مرغ همسایه است میخان بدزدن...پیرمرده میره جلو باهاشون درگیر میشه...پسرهام میگن مرغ خودمونه از موتور افتاد پایین...خلاصه دعواشون میشه پسرها مرغ رو میگیرن فرار میکنن....اون پیرمرده با ماشین میره دنبالشون...چند دقیقه تعقیب و گریز میکردن....یه دفعه پسره چون سرعتش زیاد بوده هول میشه با موتور از پشت میزنه به کامیون جفتشون ضربه مغزی میشن میمیرن...اون پیرمرده دیده تصادف کردن میترسه فرار میکنه...فامیل های پسره رفتن اون روستا خونه اون مرده رو پیدا کردن...رفتن تو خونه اش گاز رو روشن کردن خونه اش رو منفجر کردن.. خونه ، ماشین ، تراکتور...هر چی داشت آتیش زدن...اون پیرمرده هم دست زن و بچه اش رو گرفته فرار کرده...رفته بودن تو خونه گاز رو روشن کرده بودن منفجرش کردن...چند ملیارد خسارت زدن....الان از همدیگه شکایت میکنن...اون میگه تو چیکاره ای افتادی دنبال اینا؟ کلانتر محلی؟؟؟اونام میگن چرا خونه ما رو آتیش زدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پشمااااااممممم هی دارک و دارک تر شد

اگر راست است که هر کسی یک ستاره روی آسمان دارد، ستاره‌ی من باید دور، تاریک و بی‌معنی باشد! شاید اصلاً من ستاره نداشته‌ام(من واقعا هـــــــیچ جوره توانایی مکالمات ادامه دار و طولانی رو ندارم،پس علاوه بر اینکه خواهشا درخواست دوستی ندید بلکه برای مکالمات ادامه دار و معاشرت طولانی  هم جایی تگم نکنید ) 
2731

پیرمرده چه فضول بوده اینم عاقبت  فضولی وخودشیرینی یکی نیست بگ حاجی سرت به زندگی خودت باشه 

تلخ ترین خداحافظی فشردن دستان بی جان پدرم وپسرعموی 15ساله ام بود...🖤 💔...پدر عزیزم دوستت دارم وهمیشه بیادت هستم 💔 🖤
2740