2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشعوری زنی ک باهاش زندگی میکنه  طرف ب خونه نمیرسه به خودش نمیرسه به بچه هاش نمیرسه لا ات و اش ...

دقیقا علت طلاق مرد خود زن هست

چن نفر هست دیدم

یکیش زنش اصلا به خودش نمیرسه 

یکیش زنش عصبی و بد دهنه با همه دعوا داره احترام نداره

یکیش زنش سرده 

مردا هم ذاتشون اینطوریه تحمل نمیکنن و اکثرا خیانت میکنن بجز بعضی از مردای خنگ

2731
نه ولی اکثر زنا به زندگی نمیرسن یا به شوهرشون توجهی ندارن بعد مرده میره تازه زنه میگه مگه من چیکار ک ...

این دلیل خوبی نیست بنظرم 

من یادمه گاهی شده مامانم چند روز هیچ توجهی به بابام نداشت یا مثلا چیزی درست نمیکرد و خونه رو تمیز نمیکرد افسردگی داشت 

ولی بابام خودش کل ابن کارارو میکرد

بیشعوری زنی ک باهاش زندگی میکنه  طرف ب خونه نمیرسه به خودش نمیرسه به بچه هاش نمیرسه لا ات و اش ...

الان یعنی دلیل تمام مردای خائن اینه؟

شماها از کجا میاین؟کجا زندگی میکنید؟

چرا فکر میکنید اون موجود کثیف خیانتکار به هیچ وجه عملش توجیه نمیشه.

اگر زنو نمیخاد اگر مشکلی داره خب جدا بشه.طلاق بده.اگر مشکلی نداره پس علط میکنه دزدکی میره خیانت میکنه.

از حرفایی که نسنجیده میزنی خیلی بترس دنیا دار مکافاته

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
عدم بلوغ فکری بعد هم اینکه مردا به هم نگاه میکنن اگر نفر دوم رو نداشته باشن براشون میشه یه حور ضعف و کمبود  و اینکه قوانین هم بی تاثیر نیست مردی که ازدواج موقت و چند همسری رو حق مسلم خودش بدونه معلومه میفته دنبال یکی دیگه
زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
کم و کاستی داره باید خیانت بشه بهش؟ مردا خودشون کاملن؟

دیگه جلوی وسوسه رو نمیشه گرفت کسی که خسته میشه از زندگی...واقعیت زندکی هاست

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
2738
نمیدونم شاید باشه  ولی من ندیدم

متاهلی؟

اگر نیستی، انشاالله یه مرد عاشق سر راهت قرار بگیره🙏

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
دقیقا علت طلاق مرد خود زن هست چن نفر هست دیدم یکیش زنش اصلا به خودش نمیرسه  یکیش زنش عصبی و ...

ازون توجیهای پیره زنی

زن که باشی مهریه ات آب هم که باشد قاضی جیره بندی اش میکند آنچه نقد است فقط جان توست 
این دلیل خوبی نیست بنظرم  من یادمه گاهی شده مامانم چند روز هیچ توجهی به بابام نداشت یا مثلا چی ...

میگی چند روز بعدش احتمالا اوکی شده،بعضیا هستن طی چند سال بی توجهن نسبت ب شوهرشون آدما فرق دارن منم نگفتم همه اینطورن...گفتم گاهی این دلیلشه 

یه دعای قشنگی توی سوره اسراء هست که میگه: رَبِّ أَدْخِلْنِي مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَلْ لِي مِنْ لَدُنْكَ سُلْطَانًا نَصِيرًا ::::: خدایا منو توی هرکاری و شغلی یا هرچیزی به درستی وارد کن و به درستی بیرون بیارو همیشه از سمت خودت یک نیروی کمکی برای من بفرست
دلایل زیادی داره دلیل هر کدوم فرق میکنه کمبود مهر و محبت در منزل، تفاهم نداشتن، پول زیادی🙄،  ...

موافقم 

بد حجابی و اینستا باعث شده مردا راحت تر خیانت کنن 

اونی که بد میگرده میاد خیابون یه جور چراغ سبز نشون میده 

مردا ذاتا از راه چشم و زنا از راه گوش عاشق میشن

بعضی ها انقددددددددد  خودشو تو چشم میکنن که هم جنسه خودش خوشش میاد ازش جذبش میشه

کاش لاقل اگه اینطوری هم میگردن به مرد متاهل پا ندن.

به هم جنس خودشون رحم کنن

مردا اصلا مقصر بد و..... کاش ما زنا به خودمون رحم کنید