2733
2739

دوسش دارم اما افسرده هست و انگیزه زندگی من رو هم نابود کرده. 

روزی ۱۲ ساعت می خوابه. مابقی روز اگر سرکار نباشه در حال بازی کردنه. شوری برای زندگی نداره 

دلم میخواد برنامه سفر بچینه، ورزش، پیاده روی، پیشرفت، برنامه ریزی شغلی و.... 

یه زندگی راکد و پوچ برامون رقم زده بدون هیچ هدفی. فقط یه پولی دربیاره بچرخه زندگی.

دکتر هم رفته. 

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب دکتر چی گفته؟

چرا باهاش ازدواج کردی وقتی اینجوری بود؟

چرا اینجوری شده؟

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان

اگه میتونی هولش بده به سمت خوب شدن مثلا پیاده روی پارک سفر یه روزه اینا عجیب حال ادمو خوب میکنه باشگاه ثبت نام کنه من خودن افسردگی حاد داشتم با اینا حالم خوب میشه 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
دلیل افسردگیش چیه

بی هدفه.از شغلش ناراضی بود که اومد بیرون ازش. 

الان یکسری مشکلات داریم اما از ابتدا افسرده بود. خانوادگی ذاتا تنبلن.

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
2740
اگه میتونی هولش بده به سمت خوب شدن مثلا پیاده روی پارک سفر یه روزه اینا عجیب حال ادمو خوب میکنه باشگ ...

همیشه میگه بدنم درد میکنه تا یه چیز ده کیلویی بلند میکنه ده روز باید بخوابه با این وضع بدنی چجوری بره باشگاه. 

پیاده روی هم آدم باید روز بره این الان هنوز تو تخته

همیشه میگه بدنم درد میکنه تا یه چیز ده کیلویی بلند میکنه ده روز باید بخوابه با این وضع بدنی چجوری بر ...

قرص مصرف میکنه؟

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
خب دکتر چی گفته؟ چرا باهاش ازدواج کردی وقتی اینجوری بود؟ چرا اینجوری شده؟

دکتر دارو داده فقط. 

من فکر می کردم نالیدنش بخاطر شغل و مسائل جامعه هست اما میتونست تلاش کنه برای مهاجرت اما هیچ کاری نمیکنه

قرص مصرف میکنه؟

آره

نمیشه ب زور ببریش؟

کجا ببرمش؟

آره

قرصا بدنشون شل میکنن که خوابه بدن درد برا خوابه

قرصا بدنشون شل میکنن که خوابه بدن درد برا خوابه

تقصیر خودشه من خیلی اصرار کردم که بجای اینکه بری دکتر بگی دوز قرصات رو بیشتر کنه روزا ورزش کن تحرک داشته باش صبح خودت رو مجبور کن زود از تخت بیای بیرون تا شب خوابت ببره ولی بجاش رفت به دکتر گفت شبا خوابم نمیبره دکتر قرضش رو زیاد کرد