2737
2734

از هشت صبح تا الان دانشگاهم الانم تا ۲ ظهر کلاس ندارم باید بشینم همینجا

ترم دومم هیییچ دوستی ندارم خیلی حالم بده الان یک ساعته تو یه کلاس خالی نشستم به دیوار نگاه میکنم 

نمیدونم چرا هیچکس باهام ارتباط نمیگیره همه بچه ها همون ترم یک اکیپ شدن ولی کسی محل به من نمیده تیپ و قیافه بدی هم ندارم:)

همیشه از اول دبستان تا الان یه نفرم دوستم نشده درسته من درونگرام ولی بخدا افاده ای نیستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اخی عزیز دلم چه قد قبلن منییییی وایی حستو درک میکنم منم ترم چهارم ترم یک هم با یه اکیپ دوست بپدم بعد دعوا شد اونا خودشونو گرفتن محلم ندادن منم رفتم بیرون از اون موقع تنهام 

الان دانشتاگ از شش صبح اومدم شش عصر هم برمیکردم 

منم تو کلاس تنها نشتسم منم اولش نمیتونستم و برام سخت بوددد خیلییی با توجه به این که ادم برونگرایی هم هستم تنهایی سلف رفتن که دیگ هیچی ولی الان با تنهاییم خیلی حال میکنم درسای عقب افتادمو میخونم کتاب میخونم اینستا میچرخم خوراکی برا خودم میگیرم 

اتفاقا کسی بیاد پیشم سعی میکنم ازش فاصله بگیرم دیگ دوست ندارم مسی تو تنهاییم بیاد زمان بده خودت عادت میکنی همین جور که من کردم خیلی هم حس خوبیع 

دانشگاه همینه .هم من هم رفیقای دبیرستانی وقتی رفتیم دانشگاه هیچ رفیقی پیدا نکردیم 

برعکس شما من بهترین دوستام رو از داانشگاه دارم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2740

شاید برا همینه که درونگرا هستید

کاش منه هم دانشگاهیت بودم میامدم پیشت

کدوم دانشگاهی

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
من از اول ابتدایی تا الان یدونه هم نداشتم

وقتی دیدی کسی نمیاد سمتت ایراد رو از خودت پیدا کن شاید خودت ارتباط نمی‌گیری من خودم گاها پیشقدم میشم برای ارتباط گرفتن اینکه بد نیست 

وقتی میبینی کسی نمیاد سمتت تو برو سمتشون به بهانه ای درسی جزوه ای سوالی 

دانشگاه آزاد تو یکی از شهر های جنوبی

حیف شد من میخواستم برای ارشد اقدام کنم گفتم شاید بتونم بیام باهات دوست بشم

اخی عزیز دلم چه قد قبلن منییییی وایی حستو درک میکنم منم ترم چهارم ترم یک هم با یه اکیپ دوست بپدم بعد ...

من قبلا با تنهایی حال میکردم ولی وقتی بچه ها رو میبینم که طرفم نمیان حس بدی میگیرم