2737
2734
عنوان

انتقالی یا تبعید ؟؟؟😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 45 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلوم نیس... ولی حتما ۲,۳ سال رو شاخشه

یه نذر کن برای اینکه همسرت بتونه راضی‌شون کنه که نرین اونجا،منم برات دعا میکنم،اما اگه رفتین هم شک نکن زود عادت میکنی،سختیش یه ماه اوله،منم دارم تو یه استان دیگه دور از خانوادم زندگی میکنم 

2728

منم از خانوادم دورم.الان ۲۴ سال هست ازدواج کردم و از خانوادم دورم.زود عادت میکنی عزیزم.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
یه نذر کن برای اینکه همسرت بتونه راضی‌شون کنه که نرین اونجا،منم برات دعا میکنم،اما اگه رفتین هم شک ن ...

مرسی عزیزم

محتاج دعاتونم

تبر فراموش میکنه،این درخته که یادش میمونه🌳
از کدوم شهر میخوای بری؟

از آذربایجان غربی...

برا من خیلی سخته

چون حتی با خانواده ام تو یه ساختمون زنذگی میکنیم

2740
از آذربایجان غربی... برا من خیلی سخته چون حتی با خانواده ام تو یه ساختمون زنذگی میکنیم

منم اهل آذربایجان غربی هستم.واسه همون ماکو رو مثال زدم که بدونی دقیقا تایباد چه جور شهری هست.معمولا نظامیا باید برن مناطق مرزی.عموی همسرم هم نظامی بود اونم چند سال سمت شرق بود.

یکی از دوستای من قبلا تایباد بود میگفت از پاکستان و هند جنس میارن پارچه های اعلا و لوازم آرایشی.

گفته بودی که چرا محو تماشای منی  **** وآنچنان مات که یکدم مژه برهم نزنی*** مژه برهم نزنم تا که زدستم نرود****ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
منم اهل آذربایجان غربی هستم.واسه همون ماکو رو مثال زدم که بدونی دقیقا تایباد چه جور شهری هست.معمولا ...

امنیتش چطوره؟

ببخشید هی سوال میپرسم چون هیچ اطلاعاتی از اون شهر ندارم،حتی اسمشو نشنیده بودم

امنیتش چطوره؟ ببخشید هی سوال میپرسم چون هیچ اطلاعاتی از اون شهر ندارم،حتی اسمشو نشنیده بودم

والا مرز هست دیگه.بخوای به امنیت فکر کنی امنیتش بیشتره به نسبت شهرای جنوبیش،بیشتر سیستان و بلوچستان امنیت ندارن.

من برادر شوهرم ۶ سال حداقل دوماه یه بار میرفت و یه ده بیست روز میموند  مشکلی براش پیش نیومده بود.

شما بخواید برید خانه سازمانی میدن بهتون امنیت داره

والا مرز هست دیگه.بخوای به امنیت فکر کنی امنیتش بیشتره به نسبت شهرای جنوبیش،بیشتر سیستان و بلوچستان ...

گلم برا ارتش هم خانه سازمانی میدن؟داره اصلا؟

شهرتایباد ۶۰نزدیک مرز

همه مذهبی ان

شهربدی نیست

نزدیک سنگان وخواف هست البته فکرکنم۶۰.۷۰کیلومترفاصله باشه

خدایاهیچوقت دخترخاله نامردموونامزدمونمیبخشم،نامردی خیلی سخته😔کاش میمردم یاباغریبه ازدواج میکرد😔من برج۸نامزدم اومد خواستگاری وبرام انگشتراوردن ونشون شدیم وقراربود7.7عقدکنیم هروقت میرفتم بیرون تنهانمیرفتم یکباردخترخالموبردم برج۱ اونجاعاشق نامزدم شد ومخ شو زد خردادماه همش بحث میکردباهام ونامزدم۹خردادبامن بحث بدی کردوقهرکرد۱۷خردادبهش پیام دادم ازدلش دربیارم ۲تاخطش خاموش بودمثل دیونه هاشده بودم میرفتم محل کارش ببینمش هعی دنیا💔🖤تاشهریورماه پیداش شدگفت بیاببینمت انگار دنیاروبهم دادن کاش نمیرفتم بهم گفت عاشق دخترخالمه ومیخوادتش و۲۷شهریور عقدش کرد😔😔دلم شکسته نمی بخشمشون😭😭🖤💔💔💔❤️‍🩹برام دعاکنیدحالم خوب بشه❤️‍🩹💔واسه داداش گلمم دعاکنیداون عاشق دخترخاله اخریم بود(خواهرهمین نامرد) که بااینکاری که خواهرش کرد متاسفانه عقدداداشموودخترخالم بهم خورد حال داداشم خیلی بده...
گلم برا ارتش هم خانه سازمانی میدن؟داره اصلا؟

والا به خدا من نمیدونم.ولی معمولا آره خونه سازمانی میدن معمولا ،فکر کنم بستگی به سابقه داره.سابقتون زیاد باشه آره.