2737
2739

خانما من توو هفته نهم هستم و چند روزیه که درد سینه و تهوعم کم شده..و کمرم گاهی درد داره ول میکنه بخصوص شبا (سال پیش همین علائم رو داشتم و توو ۱۲ هفته متوجه شدم جنینم توو ۹ هفته قلبش ایستاده)خیلی نگرانم !وقت دکترم شنبه س 

کسی مث من بوده!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم بد به دلت راه نده من هفته دهمم حالت تهوعم خیلی کم شده کمر درد دارم وقتی سرپا میمونم میگن عادیه علائم یکم کمتر میشه چون هورمون بارداری داره تو بدن عادی میشه دیگه 

به اون قضیه هم فکر نکن هرجنینی شرایطش فرق میکنه

منم گفتم برم سونو دکترم گفت وقتی خون ریزی نداری درد زیر دل نداری من صلاح نمیبینم این هفته بری هفته دیگه هم‌بری

2731

روی علائم حساب باز نکن، یه روز هست یه روز نیست

این هفته ها علائم کم میشه طبیعیه

علت سقط قبلی رو چی گفتن؟

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود
2740
قلبش ابستاده بود😭

نگران نباش 

اینبار فرق داره قرار نیست مثل قبل باشه

استرس خوب نیست براش

♡♡خلق عشق مسئله‌ای نیست، حفظ عشق مسئله است. عاشق شدن مهم نیست، عاشق ماندن مهم است. عاشق شدن حرفه بچه‌هاست، عاشق ماندن هنر مردان و دلاوران. سست عهدی‌های عشاق باعث شده که بسیاری از داستان‌های عاشقانه مبتذل در جایی تمام شود که عاشق به معشوق می‌رسد؛ حال آنکه مهم، از این لحظه به بعد است.مهم، پنجاه سال بعد است: دوام عشق... دوام زیبایی و شکوه عشق...✍ #نادر_ابراهیمی 📕 آتش بـدون دود

اگه رفتی سونو خبرشو بهم بده

آخه سر قبلی هم خون ریزی نداشتم از همین میترسم .دعا کن برام 

منم خیلی استرس دارم ولی اروم‌باش 

گر نگه دار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد توکلت بخدا باشه

سرنمازم واقعا برات دعا کردم از ته دلم که جنین جفتمون سلامت باشه