2737
2739

من و همسرم سنتی آشنا شدیم ولی یه سال طول کشید. این وسط یه بار بهم خورد دوباره چند بار خواستگاری کرد که قبول کردم. اوایل خیلی از ته دل می‌گفت دوست دارم و هی خدا رو شکر میکرد. الان بعد ۶ ماه تا به یه چالش کوچیک میخوریم میگه دوست ندارم. جدی هم میگه. بعد میبینه من ناراحت شدم میگه به خدا شوخی کردم و دوست دارم. الان داریم وسیله خونه می‌خریم کلی خرج کردیم. ازش زده شدم نمی‌دونم به خریدم ادامه بدم یا ریسک داره و خرج نکنم چون چیزای غیر واجب مونده. از طرفی میترسم گرون بشه. اصلا نمی‌دونم حرفش رو به دل بگیرم یا چه رفتاری بکنم باهاش. الان که خیلی بدم اومده ازش. مثلا گفتم وسایل چوبی با پسر هست. تا چند وقت می‌گفت دوست ندارم. آخر هم نصف چوبی و سرویسم رو خودم دادم. تا فهمید یه مقدار پس انداز دارم برای همش نقشه کشید. پس اندازم داره تموم میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اولا ک جهیزیتو بگیر چون ضرر میکنی همه چی روز ب روز گرونتر میشه ..‌ بعدشم در جواب این حرفش گارد نگیر ناراحتی تو نشون نده با خنده بگو دل ب دل راه داره بعدم بلند بلند بخند ..‌ یا مثلا با خنده بگو همینی ک هست مشکل خودته ..‌ وقتی ببینه برات مهم نیست دیگه نمیگه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
ایندفه گفت دوست ندارم برین ب هیکلش یکم جدی باش بزار بترسه ببین بعدش باز میاد دنبالت؟  یکم صبر ...

دیشب خیلی جدی بودم. گفتم اصلا برام مهم نیست و منم دیگه هیچوقت دوست ندارم. آخرش گفت غلط کردم قول میدم اگه ببخشی دیگه تکرار نشه. ولی بازم دلم صاف نمیشه

2740

بگو به درک دوسم نداری

تروخداااا برا خودت ارزش قائل شو

منم تقریبا سنتی بودیم ینی شوهرم منو خواست ولی قبلش دوست نبودیم

حتی یه تیکه جهاز نمیبرم البته من شوهرم سنش ازم خیلی بیشتره و خودش آماده کرده ولی بدون از اول کوتاه نیای تا آخر عمرررر سواره و تو هم حق داری پس انداز داشته باشی نباید پول سرویس چوب رو میدادی

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

عزیزم شماواکنش نشون دادین اونم داره سواستفاده میکنه دفعه دیگه گفت شماهمون کارخودتونوانجام بدیدبگومهم نیست دوستم داری نداری بایداینکاروانجام بدی وظیفه ات هست حرف اضافی هم نزن حالامن مودبانه گفتم شماهرجورراحتی بگو

اولا ک جهیزیتو بگیر چون ضرر میکنی همه چی روز ب روز گرونتر میشه ..‌ بعدشم در جواب این حرفش گارد نگیر ...

همینجوری بودم همیشه. ولی هی بدتر شد. دیگه این سری ناراحت شدم

دیشب خیلی جدی بودم. گفتم اصلا برام مهم نیست و منم دیگه هیچوقت دوست ندارم. آخرش گفت غلط کردم قول میدم ...

با این که حرفش بشدت بده،احتمالا نقطه ضعف تو پیدا کرده برای مواقع ناراحتی،متاسفانه انگار نمیدونه هر حرفی رو آدم نباید بگه

همینجوری بودم همیشه. ولی هی بدتر شد. دیگه این سری ناراحت شدم

خب پس بگو عزیزم مهریه مو بده برو بسلامت و قهر کن ظاهری ببین چی میگه

فقط 4 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑