2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من فقط یه بار دیدمش هنوز یادم میاد بدنم یه جوری میشه

الهم عجل لولیک الفرج 💚💚                                                                                                                  متاهل و متعهد آقایون لطفا درخواست دوستی ندن 🙏🙏
2740
فال گرفتم سرکتاب باز کردم از هم ‌‌‌‌‌‌مهمتر تو‌خواب طلسم و میبینم و مهمتر از همه مهمتر زندگیم هست که ...

عزیزم من داشتم

الانم دارم ولی نسبت به قبل کمتر اذیت میشم

میگن تا ۴۰ روز تو خونت سوره بقره بگیر 

چیکار کردین

نمیدونم من خیلی احساس ترس بهم دست میداد بخصوص غروبها و حمام رفتن رفتم پیش یه سیدی گفت همزاد داری گفت خمیری درست کن ب کل بدنت بمال یه تیکه گوشت بذار توش بخورد سگ بدش اینکارو کردم خوب شدم

نمیدونم من خیلی احساس ترس بهم دست میداد بخصوص غروبها و حمام رفتن رفتم پیش یه سیدی گفت همزاد داری گفت ...

نه برای من با این کارا درست نمیشه چون از همزادم استفاده کردن برام طلسم زدن همزادم کلا دشمن من شده اصلا نمی زاره تکون‌ بخورم

من از این کارا زیاد کردم اصلا نتیجه نمی‌ده 

عزیزم باید اون کسی که طلسم و جادو رو نوشته و همزادو وارد زندگیت کرده خودش باطلش کنه

من یه دعا نویس اینارو بهم گفت

گفت باید اون کسی که نوشته باطلش کنه

سحر و جادو هم هست دعا نیست