2733
2734
عنوان

مادر شوهر پر توقع

265 بازدید | 35 پست

مادر شوهر من خیلی از من و شوهرم و جاریم توقع داره. تنها زندگی میکنه.

میخاست خونه شو عوض کنه. بعدش کلی غر زد که چرا شما عروسا زنگ نزدید ببینید من چجوری خونه رو عوض کردم. منم زنگ نمیزنم چون اون هیییییچ وقت کاری با من نداره.

در حالیکه شوهرم همیشه باهاش در ارتباطه.

شوهرم میره کمکش مثلا میگه خب به داداش بگو بیاد اونم کمک کنه همونجا شروع میکنه به غر زدن که تو بی معرفتی به من سر نمیزنی حال منو نمیپرسی و...ر حالیکه خودش اصلا کاری به شوهرم نداره.

مثلا شوهر من راننده جاده است. خیلی مهمه که خواب کافی داشته باشه. مادرشوهرم میگه کاش شغلتو عوض کنی من نگرانم میری تو جاده. از اون طرف هر وقت شوهرم میره خونشون تا نصف شب نگهش میداره هر چقدر بهش میگه من باید بخوابم سرویس دارم عین خیالش نیست.

میخام بدونم وقتایی که اینجوری غر میزنه چی بگم که بی احترامی هم نباشه.

سینه ام دکان عطاریست، دردت چیست؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو سن بالا این نیازا طبیعیه عزیزم

خودمونم یه روزی ب این سن میرسیم و دوس داریم اطرافیان خیلی هوامونو داشته باشن و همیشه پیشمون باشن

بنظرم این کاراشون بیشتر از حس تنهایی و دلتنگیه

2740
هیچی مادر و پسر خودشون با هم میسازن شما چرا خودتو از چشم بندازی

من کاری به حرفای اونا ندارم ولی همه اینا رو به منم میگه اون موقع برام مهم میشه

سینه ام دکان عطاریست، دردت چیست؟!
تو سن بالا این نیازا طبیعیه عزیزم خودمونم یه روزی ب این سن میرسیم و دوس داریم اطرافیان خیلی هوامونو ...

نه دیگه حق نداره پسرش و تا نصفه شب نگه داره باید خواب کافی داشته باشه.... خب یه شب نخوابه دیر بخوابه چی میشه آسمون به زمین نمیاد خودش که کمک مادرشوهرش نیست خیرش نمیرسه به زن بدبخت میخواد پسرشم ازش بگیره 

درخواست دوستی رد میکنم 
خب جواب چی بدم وقتی میگه چرا زنگ نزدی نیومدی و فلان 

بنظرم به این فکر نباش حواب چی بدی

به فکر این باش بیشتر برید پیشش و هواشو داشته باشید، اون اگر از توجه شما تامین باشه دیگ گله نمیکنه

مادر همسر منم همینه 

هیچ کاری که بی احترامی نباشه شما نمیتونی بکنی 

همسر من توی قر زدنای مادرش وقتی تنها بودن 

چند بار بهش گفتم مادر منم تو برای زن من به شخص چکار کردی 

اون خیلی موقعا یادت کرده ولی تو چکار کردی ؟