2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شوفاژ عااااالیه

کل فضای خونه یکدست گرم میشه

مثل این می‌مونه بگیم ماشین آخرین سیستم بهتره یا ژیان و پراید! 😁

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2740

شوفاژ بهتر چون اولا امنیتش بیشتر دوما گرمایش تو همه خونه هست به صورت متوازن بعدم بخاطر اینکه لولها از کف خونه است گرما پخش ولی بخاری گاهی فقط اطرافش گرم

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی

ماشوفاژ داریم خوبه بدیش اینه که دیوارای ما گچیه اونارو نابود کرده همشو سیاه کرده

خدایا شکرت که بعد از ۱۰ سال ماشین خریدیم❤️❤️بچه ها دعا کنین بتونیم از خودمون خونه و یه پسر سالم و صالح داشته باشیم منم دعاتون میکنم❤️❤️❤️

شوفاژ و رادیاتور دمای خونه رو یکنواخت گرم میکنن 

این سالهای خشکسالی که برف و بارون آنچنانی هم نداریم که

بخاری دیگه قدیمی شده

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!