2737
2739
عنوان

فاز اون آقایونی که😐😂

872 بازدید | 48 پست

تو ماشین یا موتور دارن رانندگی میکنن بعد یه دختر میبینن تادختره از دیدشون محو نشه از نگاه کردن بهش بیخیال نمیشن قشنگم کج میشن😆 

حاجی به فکر ماشین نیستی به فکر خودت باش😂

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

گردن درد نمیگیرند آیا😐😂

Xبند سابق، بگو ماشاالله😁   هرچی برام میخوای چه خوب چه بد خدا ضربدر صد بکنه بده به خودت انشالله🗿.          من آویزون یکی باشم اونه منم از رفیقاشم به عشق اون دیگه شبا نمیپاشم چون برامن هر دریو بگی باز کرد(خدا)😍😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هولن

(کاربر مَرد)    پسر عزیزم بخاطر تو همیشه مهربان خواهم ماند و همه تلخی هارا از تو پنهان میکنم تا تو آرامش دنیا و تمام لذتهایش را تجربه کنی                                                                                                   ـــ۸ـہـ۸ـــ♠️P♠️ـــہـ۸ـــ                                                                                                            
2740
نه چون شما داری نگاه مکنی 

نه من منتظر اتبوسم😐😂ماری به کسی ندارم اونا کج میکنن

برار من از سم امروز بگم برات

بگو

برار من از سم امروز بگم برات

اومده بودم روستا رفتم بیرون راه برم یه موتوری اومد از بغلم رد شد دید زاویه نداره چهرمو ببینه رفت جلو تر از من دور زد قشنگ اومد زل زد تو چشام ازین پسرای هول روستا😂

کاربری دست دونفره 

وای اره 

من یبار تو خیابون داشتم میرفتم تیپمم ساده بود بخدا نه اهل آرایش غلیظم نه لباس تنگ و.. عادی،نرمال بودم 

تو پیاده رو یه گروه پسر از روبروم میومدن یکیشون همچین محو نگام کرد یه لحظه ناخودآگاه وایسادم خودمم ب خودم نگاه کردم مبادا لباسم طوری شده باشه 

رفیقاش وقتی عکس‌العمل منو دیدن زدم تو سرش بردنش😂😂

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه