2733
2734
عنوان

کنکوریا هستین

230 بازدید | 19 پست

من وقت استراحتمه بیاین باهم استرس بکشیم😂

چقدررررر زود رسییدددددد 

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیا تاپیک آخرم واسه چاقی زدم

منم کنکوریم🥲

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
2731
رشتت چیه 

تجربی

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

به سایت اومدن در تایم استراحت رو تفاهم داریم👌🏻😁

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱
بیا تاپیک آخرم واسه چاقی زدم منم کنکوریم🥲

پرخوری عصبی دارید؟

تا حدی این چاق شدن طبیعیه

یک سری افراد اضافه وزن پیدا میکنند و یک سری کاهش وزن در اثر استرس

بعد از کنکور میتونید با ورزش و رژیم اصلاحش کنید

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱
2740
بیا تاپیک آخرم واسه چاقی زدم منم کنکوریم🥲

بیخیال بابا منم خیلی لاغرم این روشای چند ماهه همش کبد و معده رو نابود می کنن

قصد دارم از تابستون برم باشگاه اصولی چاق بشم ک یکی دوسال طول میکشه 

به سایت اومدن در تایم استراحت رو تفاهم داریم👌🏻😁

😂😂 ینی دو روز ک سایت بسته بود چقد کلافه بودم چون همه برنامه ها رو از گوشیم حذف کردم همین ی گوگل مونده برام

😂😂 ینی دو روز ک سایت بسته بود چقد کلافه بودم چون همه برنامه ها رو از گوشیم حذف کردم همین ی گوگل مو ...

من ۲  سه باری رفتم ددی سایت😂🤦🏻‍♀️

پرخوری عصبی دارید؟ تا حدی این چاق شدن طبیعیه یک سری افراد اضافه وزن پیدا میکنند و یک سری کاهش وزن ...

نه من خبلی لاغرم🥲

۴۰ کیلوعم تقریبا( هنوز چن گرم مونده تا به ۴۰ برسم😂)

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
نه من خبلی لاغرم🥲 ۴۰ کیلوعم تقریبا( هنوز چن گرم مونده تا به ۴۰ برسم😂)

قدت چنده؟ 

من ۴۸ ام😂💔