2733
2734

من نیدو خوردم پارسال

خیلی خوب شده بودم انقد صورتم چاق و خوشگل شده بود

الان لاغر شدم 

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خواهر من سالها به خاطر لاغری صورتش در عذاب بود و کلی گین آپ و شیرخشک خورد دریغ از سر سوزن صورتش پر شه

تا اینکه به پیشنهاد یکی رفت از چربی شکمش دکتر به صورتش تزریق کرد 

اینجور بگم 360 درجه تغییر کرده و بعد ده سال هنوز لپ داره چون چربی بدن خودش بوده

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
2738
بدنتم پر شده بود یا فقط صورت؟؟

اره نسبت به الانم خیلی بهتر بودم

چن وقت پیش فیلممو تو گوشی فامیلمون دیدم برگام ریخت گفتم چقد تغییر کرده بودم

الان خیلی لاغر ش مباز

بمانم بمانی ببینند بمیرند🤍🧿•                                      تویی تنها ساکن قلب این دختر ؛🤍.           تو نوری هستی که قلبمو گرم نگه داشتی❤️‍🔥.
خوشمزه بود؟

مزه گاو میداد😂

ولی قابل خوردن لود

من با شیشه‌شیر میخوردم😂😂

اخه من شکمم ندارم 😂😂

یا برو دکتر تغذیه 

یا همین کارو کن

از باسن هم میگیرن چون چربیش مقاومه و دیر آب میشه

کار نشد نداره  

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
من نیدو خوردم پارسال خیلی خوب شده بودم انقد صورتم چاق و خوشگل شده بود الان لاغر شدم 

چقدرمیخوردی 

هرکس به تمنای کسی غرق نیاز است 🍃 ای ساربان آهسته ران من میهنم غم دیده است 🕊🖤