2752
2734
عنوان

اگر یک زنی خوشگل باشه درسته که تنهایی بره بیرون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5218 بازدید | 151 پست

کسی دایم تو فکر این چیزاس که هر روز خودش در حال خیانته !!! هر روز که نامزدهای سابقتو می بینی ! با خودت تکرار کن

تفنگ نقره کوبم را فروختم             برای یار قبای ترمه دوختم        قبای ترمه ام را پس فرستاد           تفنگ نقره کوبم، داد و بیداد😭😭😭😭
دقیییقا ماشالا همه پوستای صاف اندام باریک آرایش ملیح کلا همه خوشگل شدن

اصلا صبح تا تو پدیرش ازمایشگاه نوبتم شد این ۵ تا خانم رو نگاه میکردم همه خوشگل بعد قیافه ها شبیه هم اصلا ی وضعی شده .همین بهاره رهنما تا چن سال پیش انگار ی پیرزن چاق بود الان با صدتا عمل ۳۰ سال جونتر شده

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا صبح تا تو پدیرش ازمایشگاه نوبتم شد این ۵ تا خانم رو نگاه میکردم همه خوشگل بعد قیافه ها شبیه هم ...

دقیقا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂

و ضمنا شما مردها از بس جنس زن خودش رو ضعیف جلوه داده تا شما مردها رو به اوج برسونه جنس زن رو دست کم گرفتید و ما رو هالویی که بلد نیست از خودش دفاع نکنه فرض کردید... 

در صورتی که جنس زن می تونه همه فن حریف باشه 

و حتی طوری از قدرت دفاعی استفاده کنه که قدرت مرد حریفش نشه 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
2731

تاپیک های قبلیتونو دیدم.بنظرم شما خودتون علت وابستگی بیش از حد همسرتون هستین که گفتید نمیزاره برم سرکار و میگه همش تو خونه باش و...

خب اون بیچاره چیکار کنه که حوصلش سر نره و افسرده نشه.کاش مردایی مثل شما زن نگیرن کلا

اگه جنبه اینو داره ک تنها باشه و خودشو سالم نگه داره بهش اجازه بده.

اگه هم میدونی جنبش پایینه یا سنش کمه و بی تجربس فعلا با خودت فقط ببرش بیرون یا با خواهری کسی.

البته الان اکثرا ب لطف عمل و بوتاکس و ژل و...زیبا شدن.دیگه پسرا هم دارن ب جمع خوشگلا اضافه میشن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏

شما اختلاف سنیتون با خانمت زیاده درسته؟

حس میکنم بخاطر این موضوع روش حساس شدید و فکر میکنید ممکنه از دستتون بره

و ضمنا وقتی خود شما با نامزد سابقت هنوز در ارتباطی یعنی میترسی خانمتم مثل خودت باشه

🦦
بنظرم جنبه این آقاست که پایینه.تاپیکاشو بخونی متوجه میشی

تاپیکاشو خوندم ولی چیزی ک دستگیرم شد اینه ک خانمش خیلی تو مخیه.کاری ب ناهار درست نکردنش و تا لنگ ظهر خوابیدنش و بهانه های بچه گانش ندارم..کلا رزق از زندگی ادم میره اینشکلی زندگی کردن

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
خانم شما میدونه شوهرش با خانم‌های دیگه در موردش نظر میپرسه؟؟! واقعا بعضیاتون انگار تو‌صد سال پیش گی ...

دقیقا ...انگار فقط تو کل جامعه فقط خانم ایشون خوشگله ...والا من که بیرون میرم همه خوشگلن ...وقتی آدم به درجه ای از بلوغ میرسه که ازدواج می‌کنه پس لابد خودشم می‌تونه تو‌جامعه از پس خودش بر بیاد ...خانمت تنهایی جایی نره اونوقت شما تو سایت زنونه در موردش نظر خواهی میکنید ...این عقاید عصر حجری را بهتر در مورد خودتون اجرا کنید ...

نه حق ندارن ولی شما حق داری یه خانم دیگه یه روز در میون برات غذا بیاره و باهات گپ بزنه ...خجالت و‌حیا هم خوب چیزیه ...دقیقا نمونه کامل کافر همه را به کیش خود پندارد ....از خودت حالت بهم نمیخوره ...خیانتکاره....

2706