2733
2739

فک کنید اولا باهاش ازدواج سنتی کرده باشم و مرد زندگی باشه و اهل تفریح و مسافرت و یه جاری بزرگ تر از خودم داشته باشم ک بخوایم باهاش بریم یه جایی برا خوشگذرونی و من صب تا شب فکرم این باشه چی بپوشم و چیکار کنم ک پیش اون کم نیارم واقغا دلم یه مرد تکیه گاه میخواد 

ولی الان در حال حاضر شیش ساله با یکیم ک‌حتی هیچ عجله ای واسه عقدم ندارع 🥲و من روز ب روز زشت تر و عقب مونده تر میشم 

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

همسر پایهه خیلی خووبه نعمته

البته من در حال حاظر جاری ندارم 

ولی با خواهر شوهر کوچیکم میریم خوشگذرونی 

عمرتو الکی تباه نکن !

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم
مردی که تا 3 ما نیاد خواستگاری رو باید ول کرد آشنایی میشه نهایت 6 ماه بیشتر از اون دیگه سرکاریه اون ...

چون سنش مناسب ازدواج نبود و منم همینطور یا هم قرار گذاشتیم بعد پنج نهایتا شیش سال ازدواج کنیم ولی الان اگه زیاد در مورد ازدواج حرف بزنم بهش برمیخورع

اصالتا لر🪐من یک دخترم در طول زندگی ام فهمیدم برای اینکه بخواهم ب دانشگاه بروم برای اینکه بخواهم شاغل شوم برای اینکه مستقل شم یا روزی ازدواج کنم و روزی مادر بشوم باید قدرت داشته باشم قدرتی ک بتوانم تلاش کنم قدرتی ک بتوانم کمبود های زندگیم را تحمل کنم قدرتی ک بتوانم با همسرم رفتار درستی داشته باشم و قدرتی ک ب فرزندم زندگی را یاد دهم پس من باید روی قلبم ذهنم و افکارم کار کنم تا با کوچک ترین اتفاق از پا نیوفتم آ  .