2733
2739
عنوان

سیاست های رفتاری با همسره بد قلق

189 بازدید | 14 پست

خانومایی که تجربه زندگی مشترک دارین و تونستین موفق عمل کنین و زندگیتون خوبه ، لطفا منو راهنمایی کنیین چجوری با شوهرم کنار بیام ، ازین غیرتی های متعصبه و وقتی خلاف میلش عمل کنم قهر میکنه ، ازین موضوع خیلی ناراحت میشم ، سیاست خاصی در این مورد بلدین بهم یاد بدین ممنونممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من شوهرم این مدلی نیست ولی اوایل یه کوچولو حساس بود منم بدون اخه و اما به حرفش گوش میدادم جوری که انگار خودم دلم میخواد بعد که اینو دید کلا حساسیتشو گذاشت کنار الان راحته راحتم 

2738
من شوهرم این مدلی نیست ولی اوایل یه کوچولو حساس بود منم بدون اخه و اما به حرفش گوش میدادم جوری که ان ...

مال من واقعا بد قلقه وقتایی که خوبه واقعا عالیه ولی دم دمی مزاج بودنش خستم کرده

ارع

بابای منکه درست نشود هرچی هم پا ب سن میگذاشت بدتر از دیروزشم میشود مامان بنده خدای من هر راهی رو رفت اما روی آدم شکاک و تعصبی هیچی اثر نداشت هرچند ک مامانم همیشه بندهدخدا ب خاطر آرامش ما خیلی مراعاتشو کرد اما چه فایده 

سیاست منو شاید خیلیا قبول نداشته باشن اما تو زندگی من جواب داد

من برای همچی نظرشو میپرسم و توخیلی از کارها ازش اجازه میگیرم ...اینکه میبیه نظرش واجازش برام مهمه و دوست دارم اولین شخص اون خوشش بیاد خیلی تاثیر میزاره ک اون جوابیو بده ک من دوست دارم بشنوم🌼🌼

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
از کجا باید اموزش ببینم

من دوره ها رو شرکت کردم. مفید بودن الحمدلله خیییلی

البته زیادن مثلا

دوره همسرداری تنهامسیر آرامش مجازیه ۲۰۰ تومن ولی عالی

دکتر قنبری رفعت خانواده.  مهجزه خوشبختی   زندگی بدون بن بست و....

دوره های دکتر عزیزی   دکتر حبشی سید حسینی و...

اغلب توی ایتا دورهدهای مجازی حضوری عمومی خصوصی رایگان پولی خلاصه همه جوری دارن