2733
2739
عنوان

تصمیم گرفتیم وقتی رفتیم خونمون بچه نیاریم....

| مشاهده متن کامل بحث + 1391 بازدید | 84 پست
بعد چن سال بچه دار شدین و چرا میگین کاش زودتر

بعد از 8 سال چون احساس میکردم سنم کمه و در حال تحصیل بودم

ولی توی این مدت زندگیمون یکم تکراری شده بود و خیلی به مشکل خوردم بعدها به این نتیجه رسیدم اگر زودتر بچه دار شده بودم اینهمه درگیری برام پیش نمیمومد بیشترم حوصله بچمو داشتم

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نه تنها خودت که همسرت بعد مدتی بچه رو میخواد این ذاتی و غریزیه ، بعد یه مدت زندگی یکنواخت میشه و لزوم بچه حس میشه مخصوصا برای مرد

تو هم تغییر میکنی اصلا سن که میره بالا یه تغییراتی میکنی یه نیازهایی حس میکنی که خودت مات میمونی

2731

چند سالته؟

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

منم نمی خواستم به هیچ وجه تا ۵ سال هم نیاوردم خیلی هم مصمم بودم ولی آخرش دودل شدم الانم باردارم یکی می خواستم شد دوقلو هر چی فکر نمی کردم همون شد.

واقعاً نمی شه بگی تا آخر عمر بچه نمی خوای هر دوره ای یه اتفاقی میفته ولی دایی من نخواست و نمی خواد همچنان بعد چندین سال زندگی با زنش.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2738
سنتون اون زمان چقدر بود منم همین حسو دارم کاملا

19 سالم بود ازدواج کردم تازه میرفتم دانشگاه

نمیدونم چرا اینقدر عجله کردم!! و بعد ازدواج اینقدر صبر!!!

هر دوش اشتباه بود

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس
منم ارزو دارم هیچ وقت نتونم بچه دار شم اما همسرم این عقیده رو نداره. خوبه ک هردوتون نظراتون مشابهه

چرا علتش چیه؟ 

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید یه مرز باریکى هست بین رُک بودن و بیشعورى...متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت.