2737
2739

نمیتونی ترمیم معدل شرکت کنی😭من یدونه ردی دارم ک قراربود خرداد پاسش کنم، الان میگن نمیتونی هم پاس کنی هم بقیه رو ترمیم😭😭حس مرگ دارمم، من معدلم پارسال 12بود افتضاح بود، امید به ترمیم داشتم💔

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

ن عزیزممم امسال دیگه میتونیی دیپلم ناقص ها هم میتونن ترمیم بزنن گلم

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ن عزیزممم امسال دیگه میتونیی دیپلم ناقص ها هم میتونن ترمیم بزنن گلم

الان مدیر مدرسه گفت نمیشه، بازمیگن شنبه اعلام میکنن، 💔

میشه برای رهایی ازاین بلاتکلیفی زندگیم یه صلوات برام بفرستین🩷🥺نمیدونم امضا چیه فقط مینویسم، دخترشمالم🌿عاشق کیک پزی 🍰🧁پشت کنکوریمم وعاشق فیزیوتراپی🤸‍♂️یه عاشق دلتنگ ویه یارباوفا🍓🌸💚

ای وای چرا شهریور پاسش نکردی که خرداد بقیه رو ترمیم کنی 

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
دیپلم می خوای چکار کنی  خیلی برات مهمه ؟

کنکور😐

هرآنچه مرا به درد آورد مرا ساخت🌱                                       روز موفقیت‌نزدیک‌است🥰اندکی صبر...⛅️                                                         کچی کوردستان✌🏿😇   
2740

سلام مشکلی نداره امسال کسانی که دیپلم رو نتونستن بگیرن هم میتونن ترمیم معدل شرکت کنن حتما برو مدرسه بزرگسالان تا زمان ثبت نام برای نهایی خرداد تموم نشده اون درسی که پاس نکردیو انتخاب واحد کن و از ریز نمراتت هم عکس بگیر و اردیبهشت که زمان ترمیم هست درسایی که میخوای ترمیم کنیو ترمیم ثبت نام کن

دیپلم می خوای چکار کنی  خیلی برات مهمه ؟

دیپلم رو برای ترمیم میخوام، میگن اگ دیپلم نداشته باشی نمیتونی ترمیم کنی، ترمیمم نکنم کنکورمم ردم دیگه😔

الان مدیر مدرسه گفت نمیشه، بازمیگن شنبه اعلام میکنن، 💔

عزیز دلم اطلاعیه و شرایط ترمیم ماه قبل اومد و نوشته میتونین ترمیم کنین

مدیرتون احتمالا خبر دار نشدن

سلام مشکلی نداره امسال کسانی که دیپلم رو نتونستن بگیرن هم میتونن ترمیم معدل شرکت کنن حتما برو مدرسه ...

واسه اون ردیم رفتم ثبت نام کردم، ولی میگن الکی دلتوخوش نکن نمیتونی ترمیم کنی شما، خدا ازدهنت بشنوه الهی😢

واسه اون ردیم رفتم ثبت نام کردم، ولی میگن الکی دلتوخوش نکن نمیتونی ترمیم کنی شما، خدا ازدهنت بشنوه ا ...

دروغ گفتن بابا ترمیم امسال با مدارس بزرگسالان نیست از سایت مای مدیو ثبت نام میزنی

خبر ندارن چرا اخبتر دروغ میگن اخه

دروغ گفتن بابا ترمیم امسال با مدارس بزرگسالان نیست از سایت مای مدیو ثبت نام میزنی خبر ندارن چرا اخب ...

ممنونم ازراهنماییت ووقتی که گزاشتی قشنگم🥺💗