2737
2734
عنوان

دارم میرم طلاهامو بفروشم همه شو تمام و کمال ☹☹☹☹☹

| مشاهده متن کامل بحث + 2936 بازدید | 87 پست
خوب اول اون شوهر بنده خدا رو راضی کن 

شوهر بنده خدا من و راضی نگه نمیداره رفته ۲۵ میلیون پول بی زبون و داده ی تفنگ گرفته از این بادی میگن نمیدونم چیه همه جا میفروشن جرم نیست چقدر بهش گفتم نخره بدون خبر من رفته خریده تازه اومده با شوق هم بهم نشون میده اینقدر اعصابم خورد شد فکر کن داریم خونه درست میکنیم پول کارگر مصالح کم داریم رفته اینو گرفته اگه طلا گرفته بود میتونستیم بفروشیم ولی اینو کی میخره

منم میخوام بفروشم ۳۰ گرم برای مراسم ازدواج داداشم پول نیاز داره شوهرمم میدونم راضی نیست ولی همش استر ...

اسکلی؟همین داداش دو روز دیگه جواب سلامتم نمیده حالا اگه برا چیز واجب بود فرق میکرد ولی برا ازدواجش به اندازه ای که داره خرج کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا تا هفته دیگه بالاتر میره چون همش میترسیدن اسرائیل هم بزنه که خدارو شکر خبری نشد وقتی جو آروم بشه بالا میره از اونطرف هم اروپا و امریکا دارن تحریمای جدید وضع میکنن که پیامدش هم دلار هم طلا بالا میره

2728
ب شوهرم ک اصلا دلم نمیخواد بدم تا الان هر چی فروختم وقتی بهش گفتم با طلبکاری گفته میخواستی ندی مگه ب ...

یه کارم میشه کرد

اگ برادرتون قدرشناسه و حسابش درسته و میدونی ک ممکنه خانمش مشکل ایجاد نکنه بگو اگ قدر طلایی ک بهش میدی بعدا ب همون اندازه بهت پول بده

مثلا ۳۰ گرم ک پولشو میدی ایشون بعدا هم با نرخ روز طلا اندازه ۳۰ گرم بهتون پول بدن

خداوند مرا دوست دارد و نگه دار من است✨️🤍
ازدواج هم کرده که دیگه راحت تر میتونن مراسم نگیرن اما کلا هرجور راحتن شما طلاتو نده حواست باشه تو زن ...

دلم میسوزه جاروبرقی خریدم دادم ب مادرم گذاشته واسه خانم خانما خونه ک ب نام خودشه هدیه بده میگم خودت مریضی نمیتونی جارو دستی بکشی میگه ن گذاشتم واسه فلانی🥲💔 لباس میخرم میدم بهش میزاره واسه اون 

2740
ن اصلا . هرچی مال ازدواجم بود فروختم دادم لباس برند🫥😂😂😂 خواهرشوهرم کار میزدی خونش درنمیومد

تو اخلاقت مثل خواهرمه اونم مثل تو ولخرج اصلا اقتصادی نیست فقط خررررج میکنه بعد خواهر بزرگم که خیلی پولدار حرص زندگی اونو میخوره میگه خب عین تو اون نمیره طلا رو بده به سفر لباس وسیله خونه 

درخواست دوستی رد میکنم 
شوهر بنده خدا من و راضی نگه نمیداره رفته ۲۵ میلیون پول بی زبون و داده ی تفنگ گرفته از این بادی میگن ...

در هرصورت توی زندگی تونه  میتونید بفروشید  ولی اگر میخواهید قرض بدید درستش،اینه باهاش هماهنگ باشی  راصیش کنی به دل خوش باشه ک بهتره

دلم میسوزه جاروبرقی خریدم دادم ب مادرم گذاشته واسه خانم خانما خونه ک ب نام خودشه هدیه بده میگم خودت ...

چه شانسی هم داره اون خانوم.اشکالی نداره اگه تونستی یه دستی از داداشت بگیر چون دیدم بالاتر نوشتی که کمکت کرده قبلا..ولی بازم میگم حواست باشه اختلاف تو زندگیت نندازی زندگی خودتو اولویت قرار بده اگرهم طلا دادی دیگه باید بیخیال گرم و سوت بشی چون خواهر برادرید