2733
2739

سلام 

کسی هست اینجا آرومم کنه پسرم ۶ماه دو روزشه گردنش گرفته اما یکم شله غلت نمیزنه چیزی هم تو دست نمیگیره .

صدا از خودش در میاره میخنده با صدا .به همه هم لبخند میزنه تلویزیون هم نگا میکنه خوشش میاد 

کسی میدونه چشه.دکتر هم بردم مغزاعصاب هم بردم جمعه ام ار آی داره .خیلی داغونم دکترهم گفت باهوشه ولی یکم شله 

من چکنم دارم می میرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نگران نباشش چیزی نیس پسر منم تنبل بود ولی دخترم از همون اول باهوش الان پنج ماه و خرده ای دخترم بازم از این مپقع های پسرم خیلییی باهوشتره

کلا میگن پسرا تنبلتر از دخترن

خستم از جماعت زنده کش مرده پرست🖤
2728

زیاد باهاش بازی عملی کنید خداهرزاده من اینجوری شل بود یه هفته شوهر خواهرم باهاش بازی کرد خوبه خوب شد سفت شد بدنش از الان شروع کن دست و پاهاش و ورزش بده بالا پایین باز بسته بغلش کن هی رو پا نگه اش دار باهاش بازی عملی کن از دست و پاها و کمرش کار بکش هی بچرخون هی رو پا نگه دار دست و پاها رو باز بسته کن روزی صد بار اینکار و بکن ببین یه هفته دیگه چجوری بدنش سفت میشه خواهرزاده من دقیقاااا همین و با همین روش یه هفته ای ماشاالله همه بدنش سفت شد 

درخواست دوستی رد میکنم 

عزیزم من پسردایی همسرم ۶ماهشه فقط خوابیده اصلا نه میشینه نه سینه خیز هیچی چیزیم دستش نمیگیره من گفتم ببریدش دکتر بردن گفته بعضی بچه ها تنبلن دیرتر دوست دارن فعالیت کنن

تلوزیون و گوشی و ازش دور کن کندذهنی میاره تا قبل ۱سالگی

2738
دکترها از ازمایش نرمی استخوان تا ام آر آی بردنم. بخدااا شب و روزم گریه .میترسم انواع بیماری ها تو ن ...

کامنت بالا منو بخون لطفا و کاری که گفتم و انجام بده هیچ دکتری ام نمیخواد ببری الکی پول بریزی تو جیب اینا 

درخواست دوستی رد میکنم 
ینی پسرت دیر غلت زد گردنش دیر سفت شد

اره بخدا دخترم الان یه هفتس غلط میزنه کم کم خودشم میکشه ولی پسرم دیرتر انجام داد

اینم بگما بچرو ورزش اینا بده بازی بده دختر من انقد باهاش ورزش دادیم سرپا که نگه میداری یه حرکت مثل بشین پاشو انجام میده میخنده 

خستم از جماعت زنده کش مرده پرست🖤