2733
2739

گیر داده بچه بیار خودم نگهش میدارم مای بیبی نمیخواد کهنه میبندم خودم 

چنباری به من گفت گفتم فعلا نمیخوایم ۴ساله ازدواج کردیم گف خیلی دیره عروس بزرگم بعد یه ماه حامله شد

دید من توجه نمیکنم به حرفش حالا به شوهرم گیر داده شوهرمم گفته الانب ه دنیا اومدن بچه خیلی پول میخواد گفته من یدونه بوسش کنم کافیه 

پدرشوهرمم گفته همین که بره برا من سیگار بخره کافیه😑😑😑😑بچه ها من‌چطوری بفهمونم که حتی بچمو در حد پنج دیقه هم نمیدم بهشون با خودم‌میبرم با خودم‌میارمش اجازه نمیدم بفرستنشون مغازه یه بار میگف عروس بزرگه بفهمه که نوه های دیگم جارو برقی رو کوبوندن سر بچش منو میکشه با خنده میگف 😑😑😑خودشم‌من سزارین میخوام اینا همشون طبیعی بیمارستان دولتی زایمان کردن منم میخوام امسال اقدام کنم زایمانم خصوصی و سزارین چون عروسی اینام نگرفته بودیم باید یه جایی طبق میل من باشه یا نه 😑😑😑خوشم تو همه چی رسیدگی میکنه میگفت عروس بزرگم شیر دادن بلد نبود من یادش دادم 😑😑😑😑وای یعنی قراره دست به سینه های من بزنه من تصمیم گرفتم جلو هیچکس شیر ندم 😑😑خجالتیمم

مادر شوهر من خونی تو جیگرم کرد که هیچوقت یادم نمیره 

ما پیششون زندگی میکردیم هیچوقت یادم نمیره چه کارایی که نکرد

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2738

اووووو اسی جان سفت وایسا جلوشون

الان که باهاشون‌بحث‌نکن‌بچه‌ای نیست

باردارم‌شدی میگی من طبق اصول خودم بچمو‌بزرگ میکنم و تربیت میکنم شما خیلی دوست داری بچه داشته باشی برات سیگار بگیره و کهنش کنی یکی بیار من بعده زایمانمم خونه خودمم مادرمو شما میتونید بهم سر بزنید بچه هم‌بدون‌مادرش اصلا درست نیست جایی بره

نه به باره نه به داره شما استرس چیا گرفتی‌..باردارشدی فاصله بگیر بعدزایمانم همینطور.کم کم خودشون میفهمن

فقط 23 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواري است به نام اعتماد.پس اگر دوست داري به آرزويت برسي با تمام وجود به او اعتماد کن

هروقت یاد خاطرات زایمانم میام نفرینشون میکنم

بهترین روزایه زندگیمو به بدترین روزا تبدیل کردن

خدا هم به بدترین وجه ممکن جوابشونو داد 

قربونت برم ای خدااااااا

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
2706