2737
2734
عنوان

بدترین ارثی که بهتون رسبده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 97 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هم قد توام ولی ریزه ام

منم ریزه ام 

هر جا میرم باور نمیکنن ۲۲ سالمه بیرونم همش متلک جوجه و موش موشی می‌شنوم☹️

خیلی اعتماد به نفسم کم شده چون همه همه جا بلند ترن حتی بچه دبستانی های فامیل از من بلند ترن

2731
تو فقط با عکس قبول داری همچیو😂 قبلا دیدی عکسموها

من همشون دوس دارم قدم ۱۴۰ توپرم مثل مادرم ولی قدم پدری مادری خواهر برادرا حقش خوردن همه قد بلندن تپش قلب ک تاعصبی میشم میگم وای قلبم حالا من دق بدین باخندا میگم نفس تنگی گاهی دارم و بیبی فیسم و چیزا دیگه شلیته گریمم دوس دارم ب خانواده پدریم نگا میکنم باز میگم قربون خودم😂 ای خدا😂 درد معده وقتی عصبی بشم از پدرم ب ارث بردم شیر مادرمم نخوردم وهمشون دوست دارم و اصلا بدترین حساب نمیشن مماخم قوز داره ولی اون قدر ن 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
2740

قد کوتاه...پوست نازک ..بدن و گوشت شل ..باسن تخت..سینه کوچیک ‌‌استخوان ریز .زود چروک شدن پای چشم از مادربزرگ ..جونم برا بگه ناراحتی معده..صورت لاغر که بهیچ وجه پر نمیشه .وزن که بالا میره فقط پهلو و شکم لامصب یه ذره تو رون و باسن و صورت نمیره

هروقت فکر کردی که کوتاهه یاد من بیوفت که قدم۱۵۰ عه😐

ن این باید یاد من بیاد ک ۱۴۰😂😂😂

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

عصبی بودنم😒😂

بینیم قوز داره ولی بهم میاد

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     

ولی قدم دوس دارنم فسقل نابم به این ور بازار😁😂

😁

اشکال نداره مهم اینه آدم خوشتیپ و خوش هیکل باشه خیلیا هستن قدشون ۱۵۰ شصت ولی آدم به هیکلشون نگاه می‌کنه کیف می‌کنه خیلیام هستن ۱۷۰ ۸۰ قدشونه ولی قشنگ ۶۰ کیلو اضافه وزن دارن

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
قدر بدون؟ کمبود وزن با لاغری فرق داره ها دوتامون نا سالمیم😂 من تو خطر چسبندگی معدم دعا نکن عین من ...

من هرچی‌رژیم میگیرم دوباره برمیگرده خسته شدم دیگ ارزومه ۵۰کیلوباشم دیگ هم تغییرنکنه

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️