2733
2739

منم وقتی از خودم عکس میگیرن مخصوصا تمام رخ میشینم گریه میکنم 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند وقته عمل کردین 

۱۴۰۲/۵/۱۳.......☘️☘️☘️ای انکه دوست دارمت اما ندارمت 😔🥀   برسینه میفشارمت، اما ندارمت😔🥀   ای آسمان من که سراسر ستاره ای 😔🥀   تا صبح میشمارمت، اما ندارمت😔🥀  در عالم خیال خودم چون چراغ اشک 😔🥀  بر دیده میگذارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای درخت بهشتی، درخت جان 😔🥀  در باغ دل بکارمت، اما ندارمت😔🥀  میخواهم ای شکفته ترین مثل چتر گل 😔🥀 بر سر نگاه دارمت، اما ندارمت 😔🥀
2728
منم وقتی از خودم عکس میگیرن مخصوصا تمام رخ میشینم گریه میکنم 

برای چی عزیزم اینکارو نکن روحیتو خراب نکن من خودم 27 سال نیم رخ عکس نمیگرفتم باورت میشه تا قبل عمل که همه زاویه عکس انداختن اینقدر واضح نیم رخمو ندیده بودم؟

2740
34روز

من ۴۰روزه عمل کردم هنوز چسب میزنم دکتر گفته تا سه ماه اما پوست بینیم نازک شده یکم سوزش داره بعضی وقتا دو سه ساعت میزارم باز باشه 

من ۴۰روزه عمل کردم هنوز چسب میزنم دکتر گفته تا سه ماه اما پوست بینیم نازک شده یکم سوزش داره بعضی وقت ...

برای من خود دکترم چسب میزنه قبل رفتن به مطب میرم حموم تا چسب بزنه دو سه ساعتت بازه