2733
2734
عنوان

اگه همسایتون دو هفته باشه ظرفتونو پس نده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1359 بازدید | 82 پست

برا منم یکی کلا پس نیاورد چند سالم میگذره 

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما جاش چیزی میخواد بزاره هنوز چیزی نداره که بده چون خودم اینجوریم

اقا دو هفته؟؟؟؟

شکلات بریزه توش پس بده

عصری ی بربری تازه بگیره بذاره کنارش 

خداجونمممممممممممممممممم شکررررررررررررررررررررررررررررررررررررت    
2731

منم ی سری آش بردم همینجور شد نرفتم بگیرم 

خود همسایمون شکلات کرده بود پس آورد برام 

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

ممکنه یادش رفته برو بگو اگر ظرف دم دستی بود مهم نبود سر سرویسامه وگرنه قابل نداشت .‌همین الانم برو و تا نگرفتی برنگرد چون یهو میبینی اونم برا یکی دیگه چیزی میریزه توش میده میره بعد میگه کی چی کجا🙄

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒
2738

یا چیزی درس کن ببر در خونش بعد بگو شرمنده بی زحمت ظرف بهم میدین

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 

دقیقا یه ظرف دم دستیمو یه ماهه نداده برام مهم نیست 😂

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم