2733
2734

من الان زنگ زدم استان قدس رضوی و یه سوال پرسیدم، سوالمم این بود که اگع یه خانم باردار نذر کنه اسم پسرش رو محمد بذاره، عیبی نداره تو شناسنامه‌‌ی بچه اسم‌مورد علاقه‌شو بذاره اما محمد صداش بزنه گفتن نه مشکلی نداره!!! 

به نظرتون درسته این حرف؟؟؟‌پس چرا یه جایی خوندم که گفتن اگه نذر کنی و محمد نذاری، دست خداست که بچتو بگیره یا نگهش داره!!!؟

فقط 29 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢

عزیزم اسم به این قشنگی دلت میاد چیز دیگه صداش کنی

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اسم بار انرژی داره 

چطور یعنی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نذر کردی نذرتو ادا کن تموم شه بره .

همینکارو میکنم حتما

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
خب وقتی نذر کردی بهتره بذاری عزیزم اسم قشنگیه ترکیبی ام میشه گذاشت محمد حسین محمدعلی محمدسالار م ...

امیرمحمد انتخاب کردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اونی که اون مطلب رو نوشته بود آیا خود خدا بود ؟  هرکس هرچیزی دلش میخواد میگه ، بعد ربطش میده ب ...

گفتن از مفاتیح خوندن عزیزم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

سلام یکی از صفات خدا ارحم الراحمین هست یعنی مهربان ترین مهربان ترین تر از هر مهربانی که فکر میکنیم دیگه روی دستش نیست!

اما موضوع اینه شما نذر کردید اگه بچه دار بشید پس الان یک دِین دارید که بر گردن شماست. میتونید اسمش رو تو شناسنامه محمد بزارید ولی چیزی که دوست دارید صداش کنید این خیلی بهتره. چون هم اسم اصلی و شناسنامه ایش هم محمد میشه 

سلام این حساب توسط یک کاربرخانم و یک کاربر آقا قابل بررسیه ممنون میشم موقع نوشتن لحاظ کنید.

جواب سوالت رو نمیدونم ولی در کل من شنیدم ده روز اول و اینکه چه اسمی بعد اذان گفتن تو گوشش بگی خیلی مهمه....در کل میگن حتی اگه اسم غیر مذهبی رو بچه میزاری حداقل بعد اذان خوندن تو گوشش یه اسم مذهبی تو گوشش بگو و ده روز به اون اسم صداش کن...بعدش با اسمی که انتخاب کردی صداش بزن...

متاسفانه من سر دخترم خیلی مریض بودم نتونستم انجام بدم

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤