2737
2739
عنوان

نذری دارم به کمکتون محتاجم

68 بازدید | 12 پست

خیلیا میدونن من برای حاجت روایی کاربرا

تاپیک میزنم قول میدم به نوبت برای همتون

که حاجتتونو نوشتین دعا کنم

الان همه باهم برای این کاربر 

@آرزوی_آزادی_2    

دعا کنید خیلی شرایطش سختع گیر یه ادم

ظالم افتاده خدایا نمیدونم چجوری ولی

خودتت.نجاتش بده دیروزم کلی برات دعا کردم عزیزم

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ﴿۱

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿۲ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿۳ مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿۴ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿۵ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿۶ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ 

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش به حالش که شما انقدر به فکرشی🙃

خواهشا با دل پاکت برا منم دعاکن

به خود خدا قسم منم گرفتار آدم ظالم هستم لطفا دعاکن منم  خیلی زودنجات پیداکنم.

خیلی فوری وضروریه

به نیت سلامتی بیمار مدنظرم صلوات بفرستید.ممنون
2731

وای چه کار جالبی خدا خیرت بده

انشالله این بنده خدا هم مشکلاتش برطرف بشه

میشه برای حاجت روایی منم دعا کنید

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
خوش به حالش که شما انقدر به فکرشی🙃 خواهشا با دل پاکت برا منم دعاکن به خود خدا قسم منم گرفتار آدم ...

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ ﴿۱

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِینَ ﴿۲ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ ﴿۳ مَالِکِ یَوْمِ الدِّینِ ﴿۴ إِیَّاکَ نَعْبُدُ وإِیَّاکَ نَسْتَعِینُ ﴿۵ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِیمَ ﴿۶ صِرَاطَ الَّذِینَ أَنعَمتَ عَلَیهِمْ غَیرِ المَغضُوبِ عَلَیهِمْ وَلاَ الضَّالِّینَ 

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
وای چه کار جالبی خدا خیرت بده انشالله این بنده خدا هم مشکلاتش برطرف بشه میشه برای حاجت روایی منم د ...

عزیزم فردا ناپیک بزن حاجتتو بنویس منو تگ کن که یادم نره

دعا کردم عزیزم  ممنون میشم برای اینکه مشکلاتم حل شن دعا کنی

همیشه افراد سـاکت را دوست داشته ام . . . هیچگاه نمی‌فهمی در حال رقصیدن در رویـایـ خویشند . . . و یا سنگینی بار هستی را به دوش می کشند.!! جان گرین
2740
دعا کردم عزیزم  ممنون میشم برای اینکه مشکلاتم حل شن دعا کنی

من حتما دعا میکنم باید بهم کمک کنیم باهم

فردا تاپیک بزن منو تگ کن که یادم نره

عزیزم فردا ناپیک بزن حاجتتو بنویس منو تگ کن که یادم نره

ممنونم عزیزم فقط میشه فردا تو همین تاپیک حاجتمو بنویسم و تگت کنم ؟

ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ... از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!...
ممنونم عزیزم فقط میشه فردا تو همین تاپیک حاجتمو بنویسم و تگت کنم ؟

اره گلم ولی تگم کن انشالله بحق الله مشگلت حل بشه

اره گلم ولی تگم کن انشالله بحق الله مشگلت حل بشه

چشم حتما ممنونم انشالله