2733
2734

من سر بچه اولم هم دختر داشتم اینقدر نمیخوابیدم ولی سر این یکی خیلی خیلی می‌خوابم از صبح تا ساعت ده شب چهار بار می‌خوابم 🥴🥴🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بعد عید دائم خوابم،،صبح می خوابم تا ظهر،،ظهر دوباره می خوابم تا عصر،،دوباره تا شب و دخترن ولی هنوز نرفتم آنومالی تو ان تی گفت احتمال زیاد دخترن.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2728

من سر پسرم خیلی میخوابیدم وحشتناک خسته بودم 

پشیمونم.. از زندگانیم گله دارد جوانی ام.. بزرگترین تصمیم های زندگیم رو وقتی گرفتم ک هنوز عاقل نشده بودم.. دندون عقل داشتم فک میکردم عاقلم.. اون موقع ک فقط  ی مشت غرور بودم و طراوت و زیبایی جوانی..کاش برگردم ب 18 سالگیم
نه ربطی نداره من انگار تیر زدن بهم همش خسته و کسل و خوابالو

شما چند ماهتونه؟من سر بچه اولم اینجور نبودم زبر و زرنگ بودم انگار خواب ازم گرفته بودن خیلی حالم خوب بود فقط خیلی بالا میاوردم ولی این وای وای 

تنبل خیلی تنبل

2738
منم بعد عید دائم خوابم،،صبح می خوابم تا ظهر،،ظهر دوباره می خوابم تا عصر،،دوباره تا شب و دخترن ولی هن ...

خیلی خوبه من همیشه آدم بیخوابی بودم الان تو جمع نشستم جون حرف زدن ندارم باید بخوابم 😑

شما چند ماهتونه؟من سر بچه اولم اینجور نبودم زبر و زرنگ بودم انگار خواب ازم گرفته بودن خیلی حالم خوب ...

منم سر دخترم صدبار دکور خونه عوض کردم 

اینو انگار دارو خواب آور بهم زدن 

الانم خونه بهم ریخته میخوام پاشم جمع کنم نمیتونم

من هفته ۲۲ هستم

💢💥لایک نکن خواهرم لایک نکنننننن
من بچم پسربود ولی خیلی دوست داشتم بخوابم.ربطی نداره

زایمان کردی؟الان بچه ات می‌خوابه یا خیلی گریه می‌کنه ؟

موقع سونو اذیت نشدی من ک اینقدر می‌خوابم میترسم برا سونو سه ماهگی هم بهم بگن بچه ات خوابه

به خاطر بهاره شاید

و یا ممکنه مکمل نیاز داشته باشی

منم سر پسرم اولش خیلی خوابالو بودم

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم