2737
2734
عنوان

وقاحت و بی شرمی بعضی آدما

278 بازدید | 16 پست

بین ما و خانوادش ، خانوادشو انتخاب کرد ..و بجای اینکه شرمنده باشه با تمام وقاحت و بی شرمی داره تلاش میکنه هیچی بهم نده .نه رحمی به من داره نه بچه ..سنشم کم نیس بگم بچه هستش عقلش نمیرسه ۴۰ سالشه.چی میشه یه آدم اینقد ابله و کوته فکر میشه .؟بنظرتون یه روز پشیمون میشه تا از عذاب وجدان دق کنه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
تو خودت بودی کدوم رو انتخاب میکردی؟

من بودم قطعا بخاطر بچم همسرمو انتخاب میکنم درسته ما تو زندگی دیگران نیستیم اصلا نباید کار به جایی برسه که طرف بین دو راهی بمونه چه زن چه مرد ولی وقتی پای بچه وسطه آدم یه ذره عاطفه داشته باشه بخاطر بچه کوتاه میاد 

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
تو گفتی بین من و خانواده ات یکی رو انتخاب کن؟

نه من کم رفت و آمد می‌کردم و میگفتم حق و حقوقتو بگیر ازشون اونم گفت اینجوری نمیشه خانواده باید پررنگ باشه و اگه حقمو بخوام بابام ناراحت نمیشه پس بهتره تموم کنیم

نه من کم رفت و آمد می‌کردم و میگفتم حق و حقوقتو بگیر ازشون اونم گفت اینجوری نمیشه خانواده باید ...

من شما رو یادمه، از عقد مشکل داشتید. کاش انقد برای عروسی و بچه دار شدن اصرار نمیکردی. ایشون معلوم بود دلش با این زندگی نیست. 

من شما رو یادمه، از عقد مشکل داشتید. کاش انقد برای عروسی و بچه دار شدن اصرار نمیکردی. ایشون معلوم بو ...

اره واقعا دلش نبود ای کاش همونموقع تکلیف خودشو معلوم می‌کرد ..من خیلی ساده بودم

اره واقعا دلش نبود ای کاش همونموقع تکلیف خودشو معلوم می‌کرد ..من خیلی ساده بودم

حالام فک میکنم قصدت طلاق نبود و میخواستی مجبورش کنی به کاری که گفتی. ولی خوب به این بخشش احتمالا فکر نکرده بودی که ممکنه ایشون نپذیره. حالام بالاخره بچه ات رو داری تو‌محیط خیلی پراسترسی قرار میدی که تاثیر بدی روش میذاره. بشینید به جای این ایجاد فضاهای مسموم هر روزه که باهم لجبازی و دعوا کنید، یه تصمیمی بگیرید. اون بچه گناه داره تو این شرایط.