2733
2734

یکی از فامیل های ما نزدیک ۳۵ سالشه خیلی پولداره جوری که یک ویلا شمال داره ۴۰ میلیارد خریده یک خونه ۴ طبقه تهران محله گیشا داره دوتا آپارتمان تو زعفرانیه تو شهر خودمانم انواع خونه ها و زمین و مغازه داره 

(همه می‌دونن گنج پیدا کرد پول کلانی اومد دستش باهاش کارم کرد سرمایه اشو که از گنج به دست آورد گذاشته تو کشاورزی اما در سطح خیلی وسیع و مدرنیته و سرمایه اش چندین برابر شد)

خلاصه این آدم با پولدار شدنم یکذره ام خودشو گم نکرد و تغییر نکرده هنوزم همون آدمه که چند سال پیش بود هنوزم خاکی ،خوش صحبت و خوش برخورد ،اصلا کلاس و پز اینا نمیذاره اصلا هرکسی هم برای کمک بره پیشش دست خالی برنمیگرده

خلاصه این فامیل ما یک رفیق دوران مدرسه داره از زنش از خانواده اش بیشتر دوستش داره همیشه راجبش صحبت می‌کنه دورش می‌گرده همیشه هم میگه اولیت زندگیم اون رفیقمه 

شوهرم میگه تو ماشین هم مسیر بودیم یک روز ازش دلیلشو پرسیدم بهم گفته ؛ 

همه می‌دونن من یهو به پولی رسیدم قبلش هیچی نداشتم  مدتی هم بیکار بودم منم آدم تنبلی نبودم به هر دری میزدم برای کار و همه کار میکردم هیچکس تو رویا هم باورش نمیشد من روزی پولدار میشم این برادر و خواهرام این پدر و مادرم که الان همه زندگیشون منم همیشه دور و ور منن 

اون زمان که بیکار بودم یا پولی نداشتم مثل موجود اضافه باهام برخورد می‌کردن یکجوری که همیشه به غرور و شخصیتم برمیخورد همیشه تحقیرم می‌کردن خردم میکردن و... خلاصه 

این زنم که الان شب و روز دورم میگرده دختر عمه منه قبل پولدار شدن ۱۰ بار رفتم خواستگاریش حتی حاضر نمیشد جواب منو بده اونموقع به قول خودش منو اصلا آدم حساب نمی‌کرد 

این فامیل ها که الان چسبیدن به من حتی حاضر نمی‌شدن جواب سلام منو بدن میگفتن نکنه الان ازمون میخواد براش رو بندازیم بره سرکاری یا جایی 

گفته گلایه نیست من دوسشان دارم بخشیدمشان براشون همه کار می‌کنم و که نمیذارم 

اما رفیقم صابر (اسم رفیقشه) از روز اول از بچگیم همینجور بوده تا الان تو بی پولی عصا دستم بوده محرم رازم بوده تکیه گاهم و دلخوشیم تو پولداریمم کوچکترین تغییری نکرده هزار بار امتحانش کردم کوچکترین چشمی به هزار تومان من نداره برای همین اولیت زندگی منه در علایق زندگی من اوله بیشتر از هر ثروت و آدمی چون واقعی ترین آدم زندگیمه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر پرتوقعه مردی که میره خواستگاری باید شرایط تشکیل خانواده داشته باشه و کار دختر عمش درست بوده با مردیکه از لحاظ مالی اماده نیست نمیشه خونواده رو درست اداره کرد که🙄🤦🏻‍♀️

ولی رفیق بارها ثابت کرده خانواده نمیشه 

بعد این آقا زنشو نمی‌خواسته چرا باهاش ازدواج کرده که الان رفیقش باشه همه زندگیش 

میزاشت اون بدبختم با کسی لایقش ازدواج کنه

الان چی میکشه زن طفیلی.این همه مال اموال بخوره توسرش یذره عقل نداره

2740
چقدر پرتوقعه مردی که میره خواستگاری باید شرایط تشکیل خانواده داشته باشه و کار دختر عمش درست بوده با ...

عزیزم این خودش میگه اونموقع ها هم ندار نبود چون خواهر و برادر هاش همیشه ریس و روسا ادارات و اینا بودن این تو خانواده اش به چشم نمیومد و پدر و مادرش اونموقع و فامیل به برادر و خواهراش تمایل داشتن

.. وگرنه بنده خدا قبل این گنج همیشه کار می‌کرد ماشین داشت یادمه ۲۰۶ داشت با پول خودش خریده بود 

در حدی که بتونه زندگی معمولی‌ اداره کنه داشت 

فقط نزدیک ۹ ماه بیکار بود که بعدشم رفت سرکار دوباره تا این گنج پیدا کرد قبلشم اصلا بیکار نبود 

کاش این نگاه ‌که تا وقتی پول هست تو هم هستی از بین بره از این دسته آدمهای واقعی که خودشون باشن وکوچکترین تغییری نکرده باشن کم هست جامعه به همچین اشخاصی نیاز داره 

«در این درگه که گه گه که که و که که شود ناگه » «مشو غره به امروزت که از فردانهی اگه»
ولی رفیق بارها ثابت کرده خانواده نمیشه  بعد این آقا زنشو نمی‌خواسته چرا باهاش ازدواج کرده که ا ...

ولی گاهی رفیق بوده ثابت کرده از صدتا خانواده بهتره 

دختر عمه اش که ازدواج کرد با کسی که اونموقع می‌گفت در سطح خودمه و یک‌سال نشده طلاق گرفت مطلقه بود 

این آقا بعد پولدار شدن همه می‌دونن چون قبلا خاطرخواه دختر عمه اش بود و معلومه یک حسی در وجودش جا مونده

عمه اش و دختر عمه اش اینقدر بهش چسبیدن با انواع نقشه های مختلف عمه اش و انواع جادو و جنبل در کنارش (اونموقع ها رو خودمون یادمونه) مخشو زدن گولش زدن اومد دختر عمه اشو گرفت..

کاش این نگاه ‌که تا وقتی پول هست تو هم هستی از بین بره از این دسته آدمهای واقعی که خودشون باشن وکوچک ...

دنیا بیشتر از این فامیل ما به آدمای مثل رفیقش نیاز داره که برای رفاقت و خوب بودن هیچی از طرف نمی‌خوان

چی بگم والا جادو جنبل اینارو قبول ندارم  مرد هم خودش عقل داشته دیگه انتخاب کردل

دختر عمه بخاطر پولش باهاش ازدواج کرده پس در خیلی جاها حقی نداره انتظار داشته باشه 

اصلا گیریم دختر عمه اش مطلقه نبود و خودش و مادرش با انواع نقشه خودشونو بهش تحمیل نکردن 

این آدم قبلا رفته خواستگاری و مورد پسندش نبوده 

این آدم بعد پولدار شدنم اگر می‌رفت خواستگاری باید همچنان مورد پسند نمیبود اگر بعد پولدار شدن بله بگه یعنی بازم بخاطر پول ازدواج کرده و بازم نباید در خیلی مسائل انتظاراتی داشته باشی