2733
2734

خودشون بسته بودن تا تاپیک جنگ زده نشه

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چون اسرار و تاکتیک های جنگ داشت تو این سایت افشا میشد

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین...💚لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم
عع من فک میکردم تعلیقم کردن بخاطر حرفام😂😂

نه😂

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
منم همینطور😂😂😂 هی نگا میکردم میدیدم پیامی از نی نی یار ندارم..

من هم کلی پیام‌های ازسارا بپرس راجع به تغییرات تعلیقی رو بالاپایین کردم و یکی یکی امتحان کردم ببینم واقعا تعلیق شدم یا نه😐😂 بعدش چشمم خورد به امضاشون متوجه شدم

@ازسارابپرس  

خیلی ممنونم بابت زحماتتون، اکثر مشکلاتم با سایت بعد خوندن تاپیک‌های شما برطرف شده، دستتون درد نکنه🥰😍🙏🏻💚

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
من هم کلی پیام‌های ازسارا بپرس راجع به تغییرات تعلیقی رو بالاپایین کردم و یکی یکی امتحان کردم ببینم ...

ممنون لطف دارین.

🦋🦋🦋

هرکس به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋
من هم کلی پیام‌های ازسارا بپرس راجع به تغییرات تعلیقی رو بالاپایین کردم و یکی یکی امتحان کردم ببینم ...

آره یادم نبودتاپیک های  از سارا بپرس رو نگا کنم.داشتم نا امید میشدم.🥹

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️