2737
2739

اره چند ماه بعد عقدش جدا شد

علتشو نمیدونم

ولی دختره هیچ تغییری نکرده نسبت به مجردیش و خیلیم خالش خوبه چیزی که نشون میده اینه

خداجونم شکرت❤️  درخواست دوستی قبول نمیکنم🌱❤️                       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دختر خالم

راستش مجبوری ازدواج کرده بود ..

دوره مجردی اش با پسره رابطه داشت میترسید کسی نخوادش ..

عقد کرد باهاش دید که شغل هاشون نمیخوره طلاق گرفت 

دختر خالم داروساز بود

پسره هم مغازه دار بود ..

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2731

جاری من تو عقد جدا شد بعد برادر شوهر من پسر مجرد خیلی ام خوب بود گرفتش بعد ما اصلا نمیدونستیم قبل جدا شده تا اینکه یه دعوا تو خانواده شوهرم شد یکی از جاری های دیگم به همه گفت که قبلا جدا شده بود .الانم زندگی خوبی داره 

به زندگیم که نگاه میکنم من هیچوقت آدم پر توقع نبودم!!یه زندگی میخواستم که توش اذیت نشم.ولی یه زندگی داشتم که جز اذیت شدن چیزه دیگه ای نبود.❤️‍🩹کاشک بودی مادر تو تنها کسی بودی که حال دلم خوب میکردی🖤💔

دیدم دوستم اول با پسر عموش ازدواج کرد بعد از چند ماه جدا شد چون از اول پسر عموش نمیخواستش و به اجبار خانواده ها ازدواج‌کردن 

یه بار دیگه هم‌با یکی از خاستگاری که از قبل ازدواجش با پسر عموش میخواستم ازدواج کرد و دوباره بعد از چند ماه جدا شد چون میگفت اخلاق پسره خوب نبوده 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍
2740

بله دختر عموم خیلی هم شاده چون مردرو نمیخاس

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.  پسر گلم امیدوارم  زندگی خوبی در پیش داشته  باشی😇چشم انتظار گرفتن دست های کوچکت فرزندم عشق مامان دوستت دارم🥺بمونی برام قشنگم👈🏻🤰🏻❤ امروز۳/۲/۱ جنسیت کوچولو مامان مشخص شد قراره به امید خدا پسر دار بشم😍 

یکی از فامیلای ما بعد ۱۰ روز عقد داره جدا میشه 

تو عقد و بعد ازدواج هم خیلی دیدم 

بستگی به خود طرف داره 

اتفاقا دیروز حرف یکی افتاد من گفتم چقدر دختره عاقل بود جدا شد .

الان خیلی زندگی بهتری داره

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
اره دختر خالم راستش مجبوری ازدواج کرده بود .. دوره مجردی اش با پسره رابطه داشت میترسید کسی نخوادش ...

پس یعنی همدیگرو دوست داشتن قبل عقد اره؟

خب داغون نشد بعد طلاقش؟ چند ماه بعد عقد طلاق گرفت

پس یعنی همدیگرو دوست داشتن قبل عقد اره؟ خب داغون نشد بعد طلاقش؟ چند ماه بعد عقد طلاق گرفت

اره

نه بابا رفت دومی شوهر کرد اون همسطح خودشه  

8 ماه

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..