2733
2739

یعنی چی اخه

خالم به پسرش میگه هرچی واسه زنت خریدی باید یدونم واسه خواهرت بگیری تا ناراحت نشه

دختر خالم 17 سالشه و به شددددت حسود یعنی اگه ببینه زنداداشش یچیزی خریده از حسودی دعوا را میندازه دلم واسه دختره میسوزه 

.بیاین خواهرشوهر خوبی باشیم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چشم

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.

کار اون دختر چندشه که حسودی مییکنه 

شوهر من حالا مدام باید خرج خاهرزادش کنه یه دختر ۱۵ ساله 

هر چی من بخرم میگه دااااایی واسه منم میخری 

جدیدا میگف دلم شوهر میخاد مث دایی بهم برسه خرجم کنه و چیز کنیم !!

2740

یه دختر خالم دارم 

از بچگی همین بود 

تا حالا که 45 سالشه 

جالبه 4 تازن داداش داره 

یعنی دهن این 4 تا رو سرویس کرده 

یادمه ما کوچولو بودیم 

عید رفتیم خونه مادربزرگم یه مدل لباس تن ما دید تا شب یه خیاط پیدا کردن عین همونو دوختند تنش کردن 

والا دهن همچین خواهر شوهری رو باید بسته نگه داشت، البته دیگه نباید کار به طلا خریدن و ملشین خریدن برسه مثلا اونا رو بهش نگن یا مثلا بگن مامانش براش خریده

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

دقیقا منم این داستان داشتم.

یه بار به شوهرم گفتم ببین، عین مال من نخر حداقل، مثلا برای من ۱۰۰ تومنی ،خریدی برای اوند۲۰۰ بخر.

اینجوری کمتر ناراحت میشم.

فهمید چقدر برام ناراحت کننده است ، دیگه نخرید