2737
2739
عنوان

با خواهر شوهرم دعوام شد 😡

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 50 پست
نباید میگفتی مستقیم . شما هم که همیشه مهمون نداری . عجب همسایه هایی یکم تحمل ندارن . مثل همسایه ما ک ...

ببخشید به همسایه چه ربطی داره که ایشون همیشه مهمون داره یا نه چرا بچه های طرف مثل دریل برن رو مخ طرف و هر غلطی میخوان بکنن ، یکی ساعت دو نصف شب سر صدا کنه خوبه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال بابا 

اون دلش از یه جای دیگه پر بوده سر تو خالی کرده 

وگرنه این موضوع اصلا دعوا کردن نداره ... ماهم خونه ی خودمونه ولی چون آپارتمانه خیلی رعایت میکنیم ... یه بار بچه های خاله م اینقدر پریدن رو سقف ، طبقه پایینی اومد اعتراض کرد ... خب واقعا حق داره ... خودم به بچه هه تذکر دادم آروم تر بازی کنن... الان خاله م باید به خاطر این موضوع قهر میکرد؟!! 

این خواهر شوهر شما واقعا مشکل روحی داره😑😑

2731
نباید میگفتی مستقیم . شما هم که همیشه مهمون نداری . عجب همسایه هایی یکم تحمل ندارن . مثل همسایه ما ک ...

ولا شما ها بچه هاتونو ول میکنید تو اتاق خودتون واسه خودتون کیف میکتید همسایه بدبخت باید اعصابش خورد شه

2738
والا شرش کم فرهنگ ندارند شعور هم ندارند ادب هم ندارند چغولی میکنه که بین زن و شوهر دعوا بندازه

والا ما هم خواهرشوهریم سالی یه دفعه ۱ ساعت میریم خونه داداشمون عید دیدنی.من هم خواهرشوهر بزرگم همینطور بود همسن مامانمه همه ش میخواست بین من و شوهرم دعوا بندازه اما خداروشکر شوهرم عاقل بود و پشت منو میگرفت.حالا دیده زورش نمیرسه دیگه نشسته سر جاش.البته دیگه سالی یه بار باهم رفت آمد میکنیم.اینا مال رفت وآمد زیاده...

ببخشید چرا همسایه بایذ سر صدای بچه رو تحمل کنه که میره رو مخ و اعصاب ادم 

همسایه هم بالاخره براش مهمون میاد دیگه مگه اینکه کلا بی کس و کار باشه

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی
2706