2737
2734
عنوان

در چ حالین چیکار میکنید کجایین

| مشاهده متن کامل بحث + 291 بازدید | 47 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😉

🫶🏻

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
سرکارم فعلا بیکارم 

کارت چیهههههههههههههه من گفتم کنکنوری هستی   

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
2740
۱۹ _۲۰

مرخصی گرفتم استراحت کنم ب زندگیم برسم چندتا ایده چیدمان کمد تو کلیپ دیدم میخوام مرتب کنم😁

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

یه بیفکر توفامیل داریم ک هرساعتی دلش خواست بچه برمیدارمیاد اینجا الانم اومد من درباز نکردم اصلا هماهنگ نمیکنه از قبل😩

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
کارت چیهههههههههههههه من گفتم کنکنوری هستی    

گرافیستم

نه بابا😂 کارشناسیم تموم شد ارشدم کنکور دادم تا جوابش بیاد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
خونه ام رو تخت دراز کشیدم تو سایت میچرخم و به بدهی شوهرم که افتاده گردن من فکر میکنم منم مثل تو از ش ...

ایشالله گره از کارش باز میشه.

ب دلم افتاده.

اهل فیلم سریال نیستم 

2706