2737
2734

بچه ها شوهر من گوشی مخفی داره حتی شمارشم دارم ولی خودش خبر نداره مدام چک میکنم ببینم کی انلاین میشه و غصه میخورم ولی کاری ازم برنمیاد باردارم هستم شوهرم خسیسه برا هیچکس ی قرون پول خرج نمیکنه کل حساب کتابش دستمه هزار تومن خرج کنه میفهمم حتی شارژ و ایناشم دخترایی ک باهاش دوستن میفرستن گوشی رو هم نمیدونم کدوم خنگی براش گرفته ولی دیروز ک تو باغمون کار میکرد ساعت ۴ زنگ زد ک باطری گوشیم داره تموم میشه اینم بگم رفتنی گف ماشینو میبره معاینه فنی براهمین لباسای تمیز پوشید لباس کاراشم برداشت خلاصه بعد یکم زنگ زد ک برا ماشین ایراد گرفتن وبرگه ندادن وو.‌‌‌...میرم باغ فردا میبرمش تعمیر رفتنی از خونه هم باطریش کم بود خلاصه ۴ زنگ زد باطریم تموم شده الاناس ک خاموش بشه بعدم یکم بعدش زدم دیدم اره خاموش شده ساعت ۶ ونیم زنگ زد ک گوشی رو دادم اینجا همسایه باغمون گذاشت تو شارژ الان اورد داد واقعا هم داده بود بعد برگشت گف فشارم افتاده بود کارتمو دادم ب فلانی گفتم برام نوشیدنی بخراونم دوتا کیک دوتا ابمیوه خریده بود منم گفتم وا چرا کارتو دادی ب فلانی گوشیتم خاموش بوده الان اگه زساد کشیده باشه چی برگشت گف ن بابا میخاد ۴۰ میلیون بکشه همون لحظه پیامش اومد گف ایناها پیام اومد ۴۰ تومن کشیده.من خیلی تعجب کردم اخه شوهرم معمولا چیزی برا خودشم نمیخره از طرفی کارتشو ب غریبه نمیده از اون طرفم یعنی اگه خودش نخریده از کجا گف ۴۰ میلیون یعنی میدونس ۴۰ تومن شده از اون طرفم دیروز صبح مدام تو روبیکا بااون یکی سیم کارتش انلاین بود انگار ک با یکی قرار بذاره حتی صبحم میگف معاینه یک ونیم ساعتی کار دارم درحالی ک ۲۰ دقیقه ای تموم شد مجبور شد بره باغ الان شک عین خوره افتاده ب جونم این برا کسی چیزی نمیخره یعنی این طرف اونقد عزیز بوده ک این براش ابمیوه و کیک خریده چیکار کنم چجوری مطمئن شم راست میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودت کلاهتو قاضی کن اگه با طرف بره بیرون پس مطمان باش ی کیک و ابمیوه که چیزی نیست بدون چیزای دیگم‌میخره شاید ی کارت دیگم داشته باشه مخفی و شما خبر نداری ازش. شک نکن حساب بانکی دیگه ایم داره

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈

🤣🤣🤣🤣🤣

ببخشید عزیزم ولی شما با این مدل زندگی و طرز فکر و حساسیت خیلی زود پیر و عصبی میشین با انواع مریضی ها 

یعنی مرتب دارید چک میکنید ؟

یعنی نمیتونه یه کیک و آبمیوه برا خودش بخره ؟🤣🤣🤣🤣

2740

با کلی دختر دوسته 

خسیس هم هست 

کلا مشکل دارن 

بچه چرا؟؟؟😐😐😐😐

حرص کیک و ابمیوه رو میخورین فقط الان؟

خب خدا رو شکر خیالم راحت شد

مریم خانم 💖 💞💖سرمو به سینه ات بگیر تا غم این دنیا از دلم بره 💗چه خوب که از تمام دنیا فقط تو مال منی 💗منو بهتر از خودم میشناسی 💓میخندی ولی من میدونم دلت خونه خسته ای💓بازم میخندی  تا غم اینروزا از دل من بره 🦋میخندم ولی دلم خونه برای شانه های خسته مرد زندگیم💊دلم خونه برای بی تابی نگاهت✨ دلم خونه ولی میخندم که بخندی❤ خدا رو شکر من و تو مال همیم از همه دنیا ❤میخندم ولی غم اینروزام کمتر نمیشه❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷