2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب اونام تازه است بعضی قصابی ها دارن 

من مرغ خریدم ولی همش و با کالا برگ نمیدن نصف پولش کم میشه

مثلن مرغ شد ۲۰۰ حدود ۱۰۰ از کارت یارانه کشید بقیش و نقدی

ببین اینا چی ان که بِینِشون این منِ تیکه پاره آدم ترینم ...
2740
وااااای از فروشگاه نخر برو از گوشت فروشی هایی که این طرح رو دارن بخر کلا برای کالابرگ نرید فروشگاه ...

پس این کالا برگ برای چیه از کجا خرید میکنید

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.

اره بابا رفتم خیر سرم پیش یه قصابی دیوث گفتم یه کیلو  گوشت گوسفندی بده دیوث سریع کرده تو مشبا هم از کالا برگ کشیده هم از کارت بردم خونه دیدم نصفش چربیه نصفش استخون دوتا تیکه گوشت نهایت صد گرم بهش چسبیده بردم بهش میگم این که نصفش چربیه استخون برگشته میگه مادرت اینو برده فلان گوشت گوسفندی همینه دیگه گفتم اولا یه ذره برید ببینه چجوری بعدشم گوسفندی نصفش چربی و استخون میشه نصفش گوشت این همش چربی و استخونه برگشت گوشت گوساله داد گفت چون مالیات میاد نمیتونم پول بدم و.... زنه هم فحش ترکی داد گفت سیهدیرسین فکر کردم ترکی نمیفهمم

پس این کالا برگ برای چیه از کجا خرید میکنید

از مغازه ها

ببین مثلاً ما سه نفریم میشه ۶۶۰ تومن

یه مغازه هست سر میلان مادرجونم میگه پول نمی‌خواد بدی

به اندازه همون ۶۶۰ تومن جنس بردار منم همون پولو کم میکنم

یه جا هست تو حاشیه مغازه های بزرگ میگن باید همونقدر هم خرید کنی یعنی مجموعا ۱۳۰۰ خرید کردم که ۶۶۰ کالابرگ زد بقیش پول دادم

یه جا هم هست که میگه اگر خواستی یارانه گوشت برات میمونه به اندازه ۴۴۰ تومن کالابرگ میکشم ۴۴۰ تومن هم باید خرید کنی

ولی فروشگاه میگه باید این ۱۱ قلم جنس رو برداری تا من مثلاً برای یه ماست ۳۰ هزار تومانی ۷ هزار تومان از کالابرگ میزنم و بقیشو باید بدی

ولی تو مغازه ها میتونی هرچی میخوای برداری

حتی میشه همه کالابرگ رو گوشت بخری