2733
2734
عنوان

شما ویلا یا هتل که میگیرن،کجا‌میخوابین‌ ؟؟رو تخت؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1361 بازدید | 78 پست
دقیقا باید کم کنم ولی نمیشه.شمال خودمون خونه داریم راحتم مشهدم فامیل داریم در رفت و امدیم ولی شهرای ...

اینجوری بهت سخت میگذره هیچ لذتیم از سفرت نمیبری..سعی کن خونسرد باشی من سفرای کمپی میرم تو طبیعت تو چادر تو خونه بومگردی انقدر خوش میگذره که نگو 

خدایا راضیم به رضای تو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم تو هتل کارکردم  حاظرم تو خیابون بخوابم ولی هتل نه

از پشت پرده‌ی هتل‌داری برامون بگو.

بگو از چیا بی خبریم،دفعه بعد رفتیم حواسمون جمع باشه.

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️
مگه ملحفه خودتونو ننداختی گلم؟

انداختیم ولی خب چند شب بودیم هی جمع میشد باز مرتب میکردیم یعنی سفت و سخت نبود داخل نظرات اقامتگاه یک کاربر دیگه هم مشکل منو پیدا کرده بود 

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
2731
اینجوری بهت سخت میگذره هیچ لذتیم از سفرت نمیبری..سعی کن خونسرد باشی من سفرای کمپی میرم تو طبیعت تو چ ...

من ده سال گردشگر بودم جوونتر که بودم.بعد از بچه اینجوری حساس شدم

همزاد مریم امیر جلالی هستم زیاد هم اعصاب ندارم شیشصدتا هم سیمکارت دارم خود دانید
من ده سال گردشگر بودم جوونتر که بودم.بعد از بچه اینجوری حساس شدم

با بچه سخت تره چون حرف گوش نمی دن

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
من خودم به شخصه احساس کثیفی محیط بهم دست میده اونجا بی دلیل هم نیست چون چندین بار رفتیم و یا لکه بز ...

کاش همه رعایت میکردن و میفهمیدن درسته که جایی رو کرایه میکنن ولی انصاف داشته باشن تمیز نگهش دارن

2738
من خودم تو هتل کارکردم  حاظرم تو خیابون بخوابم ولی هتل نه

چرا

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇
با بچه سخت تره چون حرف گوش نمی دن

بچه هام با ادب و حرف گوش کن و تمیزن ولی کوچیکه هنوز بکسال و نیمشه تاتی میکنه میخوره زمین دستاشو همه جا میماله اینش سخته

رو تختش یه پتو میندازم یه پتو ام جدا برای روم  با تختش کنار میام ولی اصلا نمیتونم تو ظرفای اون ...

دقییییقا 

منم خیلی رو ظروف حساسم خییییییلی مخصوصا قاشق

یا صاحب الزمان                                                     تو که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد / حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد