2733
2734

که برم بگیرم برای یه موضوعی 

خیلییییی شدید همش تو مخمه

در صورتیکه قبلا اصلا اعتقاد نداشتم و گناه میدونستم این کارا رو

همه رو نهی میکردم ازینکار که خوب نیست عاقبت نداره!

حالا ولی سر یه مشکلی که خدا اصلا درشو بسته و انگار نه انگاره میخوام برم بگیرم!!!

نصیحت کنیدم😑 وگرنه میرم🚶‍♀️

تعریف کنید برام کسی بوده گرفته باشه؟ بعدش چی شده

من یجا شنیدم اینه  شیاطین یا چی یادم نیس دقیق خلاصه گاهی نمیتونن کاری بشما داشته باشن دستشون بسته اس تا زمانی که شما بری دعا بگیری و به این واسطه بتونن وارد زندگیت بشن حالاا دیگه نمیدونم پناه بر خدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میتونی بری سید واقعی بهت آیه قرآن بنویسه بده برا گره گشایی ...بعضیا حتی اگ واقعا معتقد و اینکاره باش ...

سید اینکاره از کجا گیر بیارم آخه 

یه آدم مطمئن باشه الان اونقدر کلا هبردار دعا نویس زیاد شده

برو بگیر مثل اینکه براشون دعوتنامه و کارت دعوت میدی بیان تو زندگیت و اختیار همه چیتو بگیرن دستشونبعد  حتی اختیار ادرار خودتم نداری ممکنه شب جانم خیس کنی 

دل را  به حریم عشق بسپار و برو فرسنگ به فرسنگ خدا با ما هست
2740

دلتو صاف کن نمازاتو اول وقت بخون از ته دلت از خدا بخواه مگه میشه جواب نده اگرم یک درصد این کارا رو کردی به جواب دلخواهت نرسیدی بدون حکمتی هست صبر کردن رو یاد بگیر خودت از اعماق قلبت میدونی که اشتباهه این کارا

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه  
دلتو صاف کن نمازاتو اول وقت بخون از ته دلت از خدا بخواه مگه میشه جواب نده اگرم یک درصد این کارا رو ک ...

آره میدونم اشتباهه

ولی نمیتانم جلوی خودمو بگیری نیروی داخلم قوی تره انگار😔

آره میدونم اشتباهه ولی نمیتانم جلوی خودمو بگیری نیروی داخلم قوی تره انگار😔

اگه میدونی اشتباهه با اون وسوسه مبارزه کن تو میتونی استغرالله بگو فقط از خودش بخواه خودتم میدونی که قدرتی بالاتر از قدرت خدا نداریم یدالله فوق ایدیهم

درخواست دوستی ندید متاسفانه رد میشه