2737
2734
عنوان

علی کافه

322 بازدید | 28 پست

سلام 

بچهها علی کافه واقا باعث میشه خوابمون بپره؟ میخوام درس بخونم اما همش خستم اگر بخوام بخوابم وقتم میره از طرفیم ساختمون روبرویی جوشکاریه صداش زیاده نمیشه خوابید...

گفتم اگ علی کافه واقا تاثیر داره بخرم بخورم بشینم پا درسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

یه بار تلویزیون نشون می داد تو کرج تو یه کارگاه زیرزمینی با (ببخشیدا) پِهِن علی کافی درست می کردن. کلا تقلبی زیاد داره.

از قهوه فروشا راهنمایی بگیر یه چیز خوب معرفی کنن بهت

2731
یه بار تلویزیون نشون می داد تو کرج تو یه کارگاه زیرزمینی با (ببخشیدا) پِهِن علی کافی درست می کردن. ک ...

خونمون قهوه داریم اسیاب شده اما خب الان خونه خودمون نیسم

ببین اصلاً از نظر کیفیتی خوب نیستن‌ها به هیچ عنوان خوب نیستند

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2740

گوش گیر اسفنجی بخر بزن تا سروصدا اذیتت نکنه

یاد                                                                                       خنجر است.                                                                             👤 الیاس علوی                                  
گوش گیر اسفنجی بخر بزن تا سروصدا اذیتت نکنه

میگم این گوشگیرا رو کجاها میفروشن

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
مثل دوغ آبعلی🤭🤣

چقدم خوشمزس🤣

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.