2733
2739

۳۲ کیلو کم کردم با کالری شماری ولی برگشت😅

چون اول باید پرخوری عصبیم درمان شه

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چجوری با ورزش روزی چقد میخوردی  طی چند وقت

ن ورزش نکردم،زمانی ک ورزش میکردم اصلا وزنم کم نمیشد نمیدونم چرا😐😶

۴ماهه

کالری شمار،برحسب قد و وزنم روزی۵۰۰کالری بیشتر نمیخوردم

ن ورزش نکردم،زمانی ک ورزش میکردم اصلا وزنم کم نمیشد نمیدونم چرا😐😶 ۴ماهه کالری شمار،برحسب قد و وز ...

خیلی کم بوده که 

گرسنگی رو‌چکار میکردی 

من سریع ثندم کسقته ب یحال میشم میخام غش کنم مشکل جدی م همینه

خیلی کم بوده که  گرسنگی رو‌چکار میکردی  من سریع ثندم کسقته ب یحال میشم میخام غش کنم م ...

اوایل بی حال میشدم ولی دیگ حالم از هیکلم بهم میخورد تحمل کردم😂اخرا دیگ بزور غذا میخوردم الانم هروقت گرسنم بشه میخورم ولی اضافه نمیشه وزنم

2738
خوش به حالت مگه چند بود قد و وزنت  ماشاالله به اراده

۱۶۰قد۱۷۵وزن😐😂

اگ انگیزه و هدف داشته باشی حتما میتونی و اینکه سرگرم کن خودتو از بیکاری ادم فکرش ب خوردن میره