2737
2734

چن وقت پیشا یه سو تفاهمی پیش اومد فامیلمون هم که چن سال ازم کوچیک تره نه گذاشت نه برداشت رفت بدگویی منو پیش کسی کرد که همیشه جلوی اون آدم پشتش بودم!درسته در مقایسه با من خیلی بچس اما حقیقتا دلم گرفت و خیلی ناراحت شدم که با این سن و سال کمش رفته بدگویی منو کرده و باعث شد که یه جریان بزرگی تو خانواده درست شه برا من!جالب اینجاست به خاطر اون سو تفاهم من این همه معذرت خواهی کردم ولی اون چیکار کرد؟!رفت همه جا نشست گفت فلانی باهامون اینجوری رفتار کرد!حالا جالب اینجاست خودش بار ها و بار ها بدترین توهین هارو به من کرد و من هر دفعه هیچی بهش نگفتم حای پیش کسی هم بازگو نکردم تا این که خودم یه اشتباه کوچولو انجام ادم و رفت برام زد لابد با خودش فک کرده تنها کسی که تو فامیل اشتباه میکنه منم و خودش تاحالا مرتکب اشتباهی نشده چه میدونم!نمیدونم دیگه چرا نمیتونم مثل قبل باهاش باشم و خیلی از چشمم افتاده!این خطی که من باهاش تو سایت عضوم و این تاپیکو زدم خط خودشه که با رضایتش پارسال تو سایت عضو شدم !فعلا که تو بحر سایت تبادل و این حرفا نیست ولی خیلی دوست دارم اگه یه زمانی چشمش به این تاپیک افتاد یکم خجالت بکشه از کاری که کرده!من دلم نمیسوخت اگه میرفت پیش کس دیگه ای این حرفو میزد اما دقیقا به کسی اشتباهم گفت و باعث شد برام دردسر شه که من همیشه پیش اون شخص طرفداریشو میکردم؟

تاحالا همچین اتفاقاتی براش شما هم پیش اومده؟

هر دفعه هم یادم میفته کلی ناراحت میشم!چرا بعضیا اینجورین؟کافیه یکی یه اشتباهی بکنه حتی اگه عذر خواهی هم بکنه به یه ورشونم نیست تازه میرن پشت سر آدم هم صفحه میزارن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر تو بچه ای 

میخوای تاپیک رو ببینه سو استفاده نکنه ؟ 

از کجا معلوم ببینه و بره بد تر پیش اون آدم مایه بزنه واست 

برو تاپیک رو بده واسه حذف و دیگه با این اکانت درد دل نکن و کلا بجای عاطفه و احساس منطق رو جایگزین کن 

گل من رو اذیت نکنید 
چقدر تو بچه ای  میخوای تاپیک رو ببینه سو استفاده نکنه ؟  از کجا معلوم ببینه و بره بد تر ...

من تو تاپیکای این اکانت چیز خاصی ندارم که بابتش خجالت بکشم اتفاقا میخواستم با اکانت دیگه تاپیک بزنم ولی الان که فکرشو میکنم با این اکانت بهتره 

اره وقتی ک هی سقط میکردم و بعدشم بعد زایمان دوقلوهامو از دست دادم براذرزاده م ک ۴ ساله بود اون روز گفت عمه خودش بچه هاشو میکشه در اون زمان اطرافیان هم این حرفارو میزدن و حرف این بچه هم برام مهم شد و مثل پتک تو سرم خورد افسرذگی هم داشتم😪

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
اره وقتی ک هی سقط میکردم و بعدشم بعد زایمان دوقلوهامو از دست دادم براذرزاده م ک ۴ ساله بود اون روز گ ...

بعصی وقتا بچه ها یه حرفایی میزنن یا کارهایی میکنن ادم خیلی ناراحت میشه

2740