2733
2734

از کودکی همیشه وقتی مامان و بابام دعوا میکردن ...

شب که میشد میخوابیدن میرفتم کنار اتاقم مینشستم تا اگه بابام مامانمو کشت بدونم و نجاتش بدم

الانم که 19 سالمه وقتی دعوا میکنن شب نمیتونم بخوابم میگم نکنه بابام مامانمو بکشه 

چرا؟

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرسیه که از بچگی توی وجودت بوده.... تنها راحش اینه که خودت خودتو از فکرو خیال دور کنی. بعدشم طبیعیه که شب دعوا خوابت نبره منم اینجوریم

فقط 18 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2731

شاید وقتی بچه بودی توی دعوا یه بار گفت میکشم اینم ملکه ذهنت شده و الان تبدیل به یه تروما شده برات

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
مگه بابات قاتل روانیه

قاتل نیست اخه وقتی کوچیک بودم بابام گفت میکشمتون 

از اون روز من ترس دارم و نمیگذره:/

اگر مدت کمی میام در حال خوندن کتاب ها هستم .. در حال رشد هستم "روح " ام را بازسازی میکنم "جسمم را اماده میکنم تا زخم هایی که بهم وارد شده را ابیاری بدم .. در حال رفتن هستم..
شاید وقتی بچه بودی توی دعوا یه بار گفت میکشم اینم ملکه ذهنت شده و الان تبدیل به یه تروما شده برات

اره دقیفا  راستی کنکورت اماده ای؟

2740
قاتل نیست اخه وقتی کوچیک بودم بابام گفت میکشمتون  از اون روز من ترس دارم و نمیگذره:/

روانشناس برو 

جایی تگم نکنید حوصله جواب دادن ندارم ، درخواست دوستی هم قبول نمیکنم اگه زبون آدم حالیتونه درخواست ندین
اره دقیفا   راستی کنکورت اماده ای؟

تقریبا الان دوره مرور ه تایم استراحت میام اینجا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 لطفابرای قبول شدنم توی کنکور تجربی دعا کنید یا صلوات بفرستید 🙏  تیکر آزمونمه نه بارداری 
تقریبا الان دوره مرور ه تایم استراحت میام اینجا

ببین استرس نداشته باش 

چیزمورد نظر قبول نشدی به سال بعد فکر کن باشه ..  

ببین استرس نداشته باش  چیزمورد نظر قبول نشدی به سال بعد فکر کن باشه ..    

نه امسال همه تلاشمو میکنم حتما میشه استرس واسه چی  فقط یه دوروز همش فکرم پیش جنگ و اینا بود که خدارو شکر دیگه بش فکر نمیکنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40