2733
2734
عنوان

امان از مادرایی که بلد نیستن بچشون تربین کنن..سرم پوکید

| مشاهده متن کامل بحث + 2487 بازدید | 127 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قشنگم منظورم اینه مادره که قوانین مکان سربسته و عمومی میدونه که مردم حوصله صدای گریه بچه کسیو ندارن ...

بعضی وقتا بچه بدون هیچ دلیلی شروع میکنه گریه و اصلا آروم نمیشه و اینکه مادر وایسه تو خیابون که گریه بچه تموم بشه اصلا منطقی نیس صبرتو بالا ببر یا با اتوبوس جایی نرو

مثل تو ک فقط توفکر خودتی از صدای گریه بدت اومده اونم همینطور

چه حرف بی منطقی میزنی عزیزم

من عنوان یه شهروند حق دارم از وسیله عمومی استفاده کنم نمیدونستم مردم اینقد بی درک فاقد شعورن با بچه کوچیک غرغرو سوار میشن

2731
شما فکر کن الان هیچ کدوم از این شرایطی ک گفتی واسش مهیا نیست یکم منطقی فکر کنید بدنیست نیاز نیست نظ ...

حقیقتا اصلاً به شخصه نمی‌تونم تحمل بکنم اگر واقعاً مادری می‌دونه بچه‌اش نمی‌تونه تو همچین شرایطی ساکت بمونه آروم بمونه به نظر من بهتره که با وسایل نقلیه عمومی رفت و آمد نکنه نمیشه که واقعاً آسایش و آرامش ۴۰ نفر آدم رو از بین ببری به خاطر یه بچه بچه‌ای که آروم نیست بچه‌ای که مادرش می‌دونه آروم نیست ولی صرف اینکه خودش بچه‌شو دوست داره توقع داره که بقیه هم آرامششون به هم بخوره و بچه اونو دوست داشته باشن امکان داره اصلاً یه آدم بیمار توی اتوبوس باشه احتیاج داشته باشه که استراحت بکنه میشه با اون آدم بگی شما چون مادر این بچه این بچه رو دوست داره شما هم باید دوست داشته باشی صداشو تحمل بکنی نه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
بعضی وقتا بچه بدون هیچ دلیلی شروع میکنه گریه و اصلا آروم نمیشه و اینکه مادر وایسه تو خیابون که گریه ...

بچه کوچیک گلم سروصدا داره حالا چه خنده یا گریه

کسی درک داشته باشه با بچه کوچیک سوار نمیشه

یا قبلش یه چیز خواب اور میداد بهش مردم اذیت نشن

2740
کسی دوس نداره بچه ش گریه کنه اگرم بقیه انقد اذیت میشن جاهای عمومی نیان تو خونه بشینن صدا اذیتشون نکن ...

شگفتا نه بابا برای اومدن مردم تو جاهای عمومی هم تعیین تکلیف بکنید چرا برعکس نمی‌گی اونی که بچه‌اش بقیه رو عذاب میده مخ آسایش مردمه بشینه تو خونه تا یه مدت جایی نره بچه فقط برای پدر و مادر عزیزه نه برای هیچکس دیگه هیچکس دیگه‌ای هم موظف نیست بچه یک نفر دیگر تحمل بکنه

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
چه حرف بی منطقی میزنی عزیزم من عنوان یه شهروند حق دارم از وسیله عمومی استفاده کنم نمیدونستم مردم ای ...

شما بی منزق حرف میزنی میگی کسی ک بچه داره سوار نشه اونم مثل تو میخاد استفاده کنه متاسفانه درک بعضیا خیلی پایینه وگرنه اگه خودتو جای اون مادر بزاری اینجور صحبت نمیکنی یا بخای راجبش تایپک بزنی واینهمه بحث کنی چند مین دیگ پیاده میشی 

خیلی ناراحتی برو بهش بگو صدای بچت اذیتم میکنه 

دفه بعدی سوار اتوبوس نشو ک اذیت نشی چون همه نمیتونن اونجور ک تومیخای رفتار کنن

بچه کوچیک گلم سروصدا داره حالا چه خنده یا گریه کسی درک داشته باشه با بچه کوچیک سوار نمیشه یا قبلش ...

ن این حرفت غیرمنطقیه مگه میشه همینجوری سرخورد به بچه دارو داد و اینا اصلاً همچین چیز غیر ممکنه نباید همچین کاری رو بکنن خلاف قوانین اصلاً عزیز من ولی اگر مادری می‌دونه که بچه‌اش تو فضای بسته و اتوبوس و اینجور جاها احساس اضطراب می‌کنه ناراحت می‌شه نمی‌تونه تحمل بکنه و اینا و شاید آرامش بقیه رو به هم بزنه به نظر من تا یه مدت نباید با اتوبوس و وسیله نقلیه‌های عمومی جایی بره 

حقیقتا اصلاً به شخصه نمی‌تونم تحمل بکنم اگر واقعاً مادری می‌دونه بچه‌اش نمی‌تونه تو همچین شرایطی ساک ...

دقیقاا

مکان عمومیه همونجور اون خانوم حق ارامش داره من و ۴۰تا ادم دیگم داریم

من که راضی نیستم ازش

❤😂اینجوری دستمزدت داده من فقط بچه خوشگل دوست دارم 😂اگه بود بهش خوراکیم میدادم

بچه ها همه خوشگلن 

همشون 

اصلا بچه زشت ما نداریم

بزرگ که میشن یا میشیم زشتی و زیباییمون مشخص میشه 

مگه نشنیدی صائب چی میگه:

صورت زیبا نمی آید به کار 

حرفی از معنی اگر داری بیار