2733
2734
کالری شمار نصب کن  وزن ضربدر ۲۰ منهای ۱۰۰،جواب به دست اومده میشه کالری مجازت که باید در طول رو ...

لطفا ب منم بگید برا افزایش وزن .فک کردم نوشتین درخواست دوستی بدین 🤭🤭🤭

قد۱۶۸ وزن۵۲

رژیم فستینگ نه عزیزم اون روزه داریه منظورت فست؟  هفته ای دوبار برای جلوگیری از استپ وزنی باید ...

اها متوجه شدم

رژیم فست

فقط تو یه هفته دوبار  یعنی دو روز؟

من اینش نمیفهمم که تا چه موقع رژیم فست بگیرم بعدش برم سراغ رژیم شوک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطفا ب منم بگید برا افزایش وزن .فک کردم نوشتین درخواست دوستی بدین 🤭🤭🤭 قد۱۶۸ وزن۵۲

قانون افزایش وزن (وزن ضربدر ۴۰ هست) 

جواب به دست اومده میشه کالری مجازت در روز 

اگه سختته اروم اروم کالریو افزایش بده تا به حد مجاز برسی.... 

تحرک زیادی هم نداشته باش یا اگه داری کالریتو افزایش بده، یه هفته امتحانی کالری شماری کن تا قلق خوردن زیاد دستت بیاد! کالری شمار: مانکن، زیره، کرفس و... که میتونی از بازار دانلود کنی. 

مصرف کربوهیدرات، پروتئین و چربی سالم رو ببر بالا

لیست خوراکی های سالم و چاق کننده: 

سیب زمینی، موز، انبه، مغزیجات، زیتون، مرغ و گوشت، انواع حبوبات، برنج، بادوم زمینی، غلات، آبمیوه، زرده تخم مرغ، سیب زمینی سرخ کرده، انگور، خرما، شیر (بعضیاشون باعث افزایش اشتها هم میشن)  اگر میخوای صورتت هم تپل بشه ناشتا شیر و بادوم درختی مصرف کن. 

اگر میخوای در کنار افزایش وزن بدنت عضله ای بشه روزی ده دقیقه ورزش قدرتی برای محل مورد نظر کار کن

بهترین محدوده وزنی شما ۶۰ الی ۶۵ هست

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊
2728
اها متوجه شدم رژیم فست فقط تو یه هفته دوبار  یعنی دو روز؟ من اینش نمیفهمم که تا چه موقع ر ...

بله عزیزم

تا وقتی که وزنتون نرمال بشه از همین قانون پیروی کنید

اگه دیدید وزنتون تکون نمیخوره یعنی دچار استپ وزنی شدین که بدن فکرمیکنه رفته تو فاز قحطی و دیگه کم نمیکنه

در اینجور مواقع باید برید سراغ رژیم شوک که اخرش توضیح دادم وگرنه در شرایط عادی لازم نیست.... 

بعضی مواقع استپ وزنی حدودا دو هفته الی سه هفته به خاطر تغییر سایز هم رخ میده

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 نصف این آدمایی که خدارو قبول دارن خدا قبولشون نداره  اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊

امیرا

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
مرسی ک وقت گذاشتی  شاد باشی ♥️♥️♥️

ممنون همچنین، آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز😍💙

2738
درسته ممنونم

خواهش میکنم ان شاءالله که موفق باشید💙😍

جدیدا از اسم نوا خوشم اومده

کاربری ترکیده شده سال ٩٥. بیهوده ست مجادله بر سر دیانت یا بی دینی آدمها,کسی که دروغ نمیگوید,مهربان است,از رنج دیگران اندوهگین می شود به مقصد رسیده است,از هر راهی که رفته باشد.