2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گرید چندی؟ لیورگل خارجی با ویتامین e خارجی بخور. حجامت کردی؟

نمیدونم گرید چندم با ازمایش خون دکتر گفت انزیمات بالاس اطداف کبدتو چربی گرفته یکی پنجتا یکیش ۱۲ یکیش ۱۷ از حالت عادی بالاتر فک کنم ایرانیه نه والا حجامت نکردم دکتر گفت این ماه رعایت کن رژیمتو چیزیم به صورتت نزن 

نمیدونم گرید چندم با ازمایش خون دکتر گفت انزیمات بالاس اطداف کبدتو چربی گرفته یکی پنجتا یکیش ۱۲ یکیش ...

خوب دقیقش تو سنوگرافی درمیاد ولی بهر حال التهاب کبد دارین برای اینکه از خالهای گوشتی درنیاری عزیزم لیورگل رو همراه با ویتامین e بخور حتما. و حجامت حتما برو وگرنه بعد یک مدت اون خالها اذیتت میکنه از لحاظ زیبایی و التهابت بیشتر نشه

سلامتی و خوشبختی دخترم
خوب دقیقش تو سنوگرافی درمیاد ولی بهر حال التهاب کبد دارین برای اینکه از خالهای گوشتی درنیاری عزیزم ل ...

فقط جوش دارم الان ریز قرمز رو لپم ویتامین داده برام ولی سخت دارم تلاش میکنم وزنم ۷۰ میخام ۵ کیاو کم کنم قدم ۱۶۰ استخونام ریز برام ۶۵ اوکیه همشم عدسی لوبیا سوپ میخورم خخ

2738